Henning Berg: Goncalo Feio to ostatni członek sztabu szkoleniowego

- Ma dużą wiedzę na temat futbolu, jest pracowity, ma wielkie ambicje i chce być najlepszy, jak tylko się da. Ciągle chce się uczyć i rozwijać swoje umiejętności - tak w rozmowie z Legia.com charakteryzuje Goncalo Feio trener Legii Henning Berg.


W czwartek Legia ogłosiła, że 23-letni Portugalczyk, który pracował w legijnej Akademii Piłkarskiej od listopada 2010 roku będzie trzecim członkiem sztabu szkoleniowego Henninga Berga po Paco oraz Kazimierzu Sokołowskim. Będzie pełnił rolę trenera-analityka.

- Nie poszukujemy już innych osób ani do sztabu szkoleniowego, ani do działu analizy - stwierdził w piątek Berg w rozmowie z Legia.com.

- Goncalo to trener dobrze znany przy Łazienkowskiej. Gorąco wierzę, że teraz będzie ważną częścią naszego działu analizy, który jest dla mnie niezwykle istotną częścią sztabu - dodał Berg.

Norweg przyznał, że kandydaturę Feio podsunął mu klub. - Na spotkaniach, które odbyliśmy, Goncalo zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Ma dużą wiedzę na temat futbolu, jest pracowity, ma wielkie ambicje i chce być najlepszy jak tylko się da. Ciągle chce się uczyć i rozwijać swoje umiejętności.

- To coś, czego szukamy w osobach, z którymi chcemy współpracować - stwierdził Henning Berg.

PRZECZYTAJ TEŻ: Skąd wziął się w Legii Goncalo Feio?