Bogusław Leśnodorski: Na dziś nie ma tematu zwolnienia trenera

PRZEGLĄD PRASY. - Siądziemy do rozmów w grudniu. Nie tylko z Radoviciem, ale i z trenerem Urbanem. Na dziś nie ma tematu jego zwolnienia. Człowiek zdobył mistrzostwo i Puchar Polski. Bez 10 kontuzjowanych ludzi jego drużyna prowadzi w lidze - powiedział w rozmowie z ?Super Expressem? prezes Legii Bogusław Leśnodorski.


- Pokonamy Trabzonspor i jeszcze powalczymy o awans z grupy w Lidze Europejskiej. A Urbana nie zwolnię, bo w kraju nie ma lepszych trenerów. No, pokażcie mi lepszego! - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Leśnodorski.

51-letni szkoleniowiec jest krytykowany za słabe wyniki drużyny w Lidze Europejskiej. Mimo to że Legia prowadzi w ekstraklasie, nie brakuje głosów, że pozycja Urbana jest zagrożona. W czerwcu przyszłego roku kończy się mu kontrakt. W podobnej sytuacji jest serbski pomocnik Miroslav Radović.

- Siądziemy do rozmów w grudniu. Nie tylko z Radoviciem, ale i z trenerem Urbanem - zapowiedział prezes Legii. - Na dziś nie ma tematu jego zwolnienia. Człowiek zdobył mistrzostwo i Puchar Polski. Bez 10 kontuzjowanych ludzi jego drużyna prowadzi w lidze. Wiem, że pojawiają się pretensje o nieudane transfery, ale mogę się założyć, że Dossa Junior będzie najlepszym obrońcą w lidze, a Helio Pinto też odpali. Oby już w meczu z Trabzonsporem - zakończył.

W środę mistrz Polski przegrał w Bydgoszczy z Zawiszą 1:3, ale zachował pozycję lidera.

Więcej o Legii na Facebooku Warszawa.sport.pl