Ryszard Tarasiewicz: Legia jest obecnie najsilniejszym zespołem w kraju

PRZEGLĄD PRASY. - Legia jest zespołem, który zdecydowanie przewyższa wszystkie inne drużyny w lidze. Bez względu na małe różnice punktowe, to moim zdaniem najmocniejszy zespół w Polsce - twierdzi w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? Ryszard Tarasiewicz, trener Zawiszy Bydgoszcz.


Jan Urban i Ryszard Tarasiewicz poznali się wiele lat temu jako zawodnicy, w środę staną naprzeciw siebie jako trenerzy. Szkoleniowcy Legii i Zawiszy znają się dobrze i wciąż mają ze sobą kontakt. - Często rozmawiamy o piłce, wymieniamy poglądy i rzadko się zgadzamy. Dyskutujemy o ustawieniach, o funkcjonowaniu niektórych zawodników. Ja chcę postawić na swoim, on też nigdy nie odpuszcza - opisuje znajomość z Urbanem Tarasiewicz w "Przeglądzie Sportowym".

Trener Zawiszy twierdzi, że Legia jest obecnie najsilniejszym zespołem w kraju. - Legia jest zespołem, który zdecydowanie przewyższa wszystkie inne drużyny w lidze. Bez względu na małe różnice punktowe, to moim zdaniem najmocniejszy zespół w Polsce.

Początek meczu 14. kolejki ekstraklasy Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa o godz. 20.30. Relacja na żywo na warszawa.sport.pl.

Więcej o Legii na Facebooku warszawa.sport.pl