Legia zastępcę Hadaja już ma. Ale kogo chcieliby kibice? [SONDAŻ]

Borek, Iwanow, Szaranowicz, Szpakowski czy Zimoch - kogo widzielibyście na miejscu zawieszonego Wojciecha Hadaja w roli spikera Legii na mecze Ligi Europejskiej? A może sprawdziłby się w tej roli któryś z aktorów, np. Cezary Pazura lub Marcin Daniec? Proponujemy udział w sondażu z przymrużeniem oka.


Powyższe propozycje znaleźliśmy na Twitterze tuż po ogłoszeniu informacji o zawieszeniu Hadaja, którego klub odsunął od "spikerki" w trzech najbliższych meczach pucharowych. Powodem jest m.in. kara kilkunastu tysięcy euro, jaka spadła na klub za nawoływanie spikera do dopingu podczas meczu ze Steauą Bukareszt w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Hadaja zastąpi Michał Trzoska, który już kiedyś wystąpił w tej roli. Internauci poszli jednak dalej i proponują w mediach społecznościowych zatrudnienie w tej roli znanych komentatorów telewizyjnych bądź nawet znanych z zamiłowania do futbolu aktorów. Były też sugestie, by Legia była prekursorem równouprawnienia również na tym stanowisku, i tak jak powołała pierwszą w Polskie kobietę kierownik drużyny, powinna sięgnąć po pierwszą kobietę spikera. Konkretne propozycje nie padły.

Więcej o Legii na Facebooku warszawa.sport.pl

Kogo widziałbyś w roli zastępcy Wojciecha Hadaja?