Dossa Junior nie zagra w meczu z Apollonem

W czwartkowym meczu z Apollonem nie zagra obrońca Legii Dossa Junior, który wraca do zdrowa po kontuzji. Stoper ma być gotowy dopiero na niedzielny mecz z Wisłą.


W czwartek Legia zagra w drugiej kolejce Ligi Europejskiej u siebie z Apollonem Limassol. Przeciwko Cypryjczykom nie będzie mógł wystąpić obrońca Dossa Junior. Portugalczyk z cypryjskim paszportem doznał kontuzji mięśnia czworogłowego uda półtora tygodnia temu przed meczem z Górnikiem. W poniedziałek trenował indywidualnie. Jak informuje "Przegląd Sportowy" podstawowy w tym sezonie stoper Legii ma być gotowy dopiero na niedzielne spotkanie z Wisłą Kraków.

Obok będącego w bardzo dobrej formie Jakuba Rzeźniczaka (gol w meczu ze Śląskiem) na środku obrony zagra w czwartek prawdopodobnie Tomasz Jodłowiec, który również ostatnio nie zawodzi (dwa gole w meczach z Górnikiem i Śląskiem).

Przeciwko Apollonowi na pewno nie zagra Jakub Kosecki, który leczy kontuzję. Pomocnik musi jeszcze pauzować przez co najmniej tydzień. Prawdopodobnie do dyspozycji trenera będą za to wracający po urazach Jakub Wawrzyniak, Bartosz Bereszyński i Władimir Dwaliszwili.

Początek meczu Legia - Apollon w czwartek o godz. 19. Relacja na żywo na warszawa.sport.pl.

Więcej o Legii na Facebooku Warszawa.sport.pl

Jakim wynikiem zakończy się mecz Legia - Apollon?