Sport.pl

Michał Kucharczyk w Rzymie: Zdemotywowała nas trochę decyzja UEFA o zamknięciu stadionu

- Kibice są naszym dwunastym zawodnikiem. Fani ze stolicy byli głośniejsi niż widzowie z Rzymu. Tym bardziej żałuję, że z Apollonem zagramy przy pustych trybunach - mówił po porażce z Lazio skrzydłowy Legii Michał Kucharczyk w rozmowie z Legia.Net.


- Zabrakło nam dziesięciu lepszych minut w drugiej połowie - stwierdził Kucharczyk, który wszedł na boisko w 68. minucie. - W pewnym momencie cofnęliśmy się, a Lazio miało nad nami przewagę i ja wykorzystało. Na papierze, to Włosi byli faworytem. Mam wrażenie, że na boisku byliśmy lepszą ekipą, ale wyszło jak wyszło - mówił piłkarz Legia.Net.

- Jeśli chcemy co roku walczyć o występy w europejskich pucharach, to musimy myśleć o wygranej z każdym rywalem. Zdemotywowała nas trochę decyzja UEFA o zamknięciu naszego stadionu. Kibice są naszym dwunastym zawodnikiem. Fani ze stolicy byli głośniejsi niż widzowie z Rzymu. Tym bardziej żałuję, że z Apollonem zagramy przy pustych trybunach - dodał Kucharczyk.

W czwartek, kilka godzin przed meczem, UEFA ukarała Legię zamknięciem stadionu na jeden mecz europejskich rozgrywek oraz grzywną w wysokości 150 tys. euro. - Szkoda, że UEFA zdecydowała o zamknięciu trybun na starcie z Apollonem. Nie będzie piłkarskiego święta, za to robi się nam pod górkę - stwierdził w Rzymie napastnik Legii Marek Saganowski.

- UEFA chyba się obawia, że jak będzie zbyt wielu kibiców Legii, to fani innych zespołów nie będą słyszalni na stadionie - dodał Saganowski.

Więcej o Legii na Facebooku Warszawa.sport.pl

Kto był najlepszym piłkarzem Legii w meczu z Lazio?
Więcej o: