Rezerwy Legii bez trenera wygrały w Sieradzu

W środę rezerwy Legii pokonały na wyjeździe Wartę Sieradz 3:2. Zwycięskiego gola strzelił rezerwowy Jakub Arak.


W Sieradzu trenera Dariusza Banasika, przebywającego na konferencji szkoleniowej w Turcji, zastąpił Radosław Mroczek. Mimo to rezerwy Legii pokonały gospodarzy 3:2. Warszawiacy prowadzili po golu Kamila Anczewskiego w 10. minucie, ale później stracili dwie bramki. W 64. minucie wyrównał Brazylijczyk Peterson. Zwycięskiego gola strzelił rezerwowy Jakub Arak.

- Na drugą połowę wyszliśmy zdekoncentrowani, co zakończyło się stratą bramki. Gospodarze poszli za ciosem i wyszli na prowadzenie bo "strzale życia" z rzutu wolnego. Bardzo dobrze zareagowaliśmy, za co chciałbym pochwalić drużynę. Ruszyliśmy do przodu, zaczęliśmy grać agresywnie i blisko przeciwnika. Wyrównał Peterson po indywidualnej akcji, a wynik ustalił Jakub Arak. Do końca meczu graliśmy tak jak powinniśmy przez całe 90 minut - powiedział Legia.com Boczek.

Warta Sieradz - Legia II 2:3: Anczewski (10.), Peterson (64.), Arak (79.)

Legia II: Smyłek - Bogusławski, Cichocki, Suler, Rozmus - Peterson, Alan, Raphael Augusto (75. Tomasiewicz), Mizgała (85. Kalinkowski), Bartczak (60. Moneta) - Anczewski (70. Arak)

Więcej o Legii na Facebooku Warszawa.sport.pl