Ekstraklasa. Artur Sobiech: Chętnie rozważyłbym ofertę Legii Warszawa

- Każdą poważną ofertę należy rozważyć, a już na pewno z drużyny mistrza Polski - skomentował plotki o transferze do Legii Warszawa w rozmowie z "Super Expressem" Artur Sobiech.
Napastnik Hannoveru 96 jednocześnie przyznał, że o zainteresowaniu Legii wie jedynie z mediów. Rozmawia ze swoim klubem o nowej umowie - obecna wygasa wraz z końcem sezonu - ale wstrzymuje się z jej podpisaniem, by móc rozważyć wszystkie propozycje.

- Każdą poważną ofertę należy rozważyć, a już na pewno z drużyny mistrza Polski. Jestem na takim etapie gry w Hannoverze, że rozważam wszystkie oferty, a na końcu z moim menedżerem wybierzemy tę najlepszą. W zasadzie już mogę rozmawiać z innymi klubami, bo w czerwcu kończy mi się kontrakt i jeśli nie podpiszę nowego, to będę wolnym zawodnikiem. To może być karta przetargowa w rozmowach z nowym klubem - powiedział Sobiech. Więcej w "Super Expressie".

Hannover 96 występuje w 2. Bundeslidze. Po rundzie jesiennej jest wiceliderem i jest na dobrej drodze do powrotu do najwyższej ligi. Sobiech po udanych sparingach miał za sobą przeciętną jesień; strzelił tylko dwa gole, ale dużą rolę odegrała tu kontuzja, jaką odniósł na początku sezonu. Do Hannoveru trafił w 2011 roku z Polonii Warszawa za około 1,25 mln euro.

- W Legii może się jeszcze pojawić napastnik, ale nie będę mówił o konkretach. Jestem w stałym kontakcie z Michałem Żewłakowem i może pod koniec okienka trafi do nas ktoś z głośnym nazwiskiem - przyznał niedawno Jacek Magiera, trener Legii.Wielkie gwiazdy zmienią klub w ostatniej chwili? Koniec okna transferowego coraz bliżej!