Besnik Hasi: Jestem rozczarowany wynikiem, ale nie grą mojego zespołu

- Stworzyliśmy wiele szans, dominowaliśmy na boisku i jeśli jakaś drużyna zasługiwała na zwycięstwo, to byliśmy to my - powiedział po meczu z Piastem Gliwice trener Legii Warszawa Besnik Hasi.
Mistrzowie Polski w czwartej kolejce ekstraklasy w tym sezonie zaliczyli trzeci remis. W niedzielę przy Łazienkowskiej warszawiacy po bezbramkowym wyniku podzielili się punktami z Piastem Gliwice.

- Stworzyliśmy wiele szans, dominowaliśmy na boisku i jeśli któraś drużyna zasługiwała na zwycięstwo, to byliśmy to my. Mieliśmy osiem-dziewięć sytuacji, ale nie strzeliliśmy gola, co jest jedynym minusem. Jestem rozczarowany wynikiem, ale nie grą mojego zespołu. Zaprezentowaliśmy się dobrze, a będzie jeszcze lepiej. Steeven Langil niedługo powinien być w jeszcze lepszej dyspozycji, a za chwilę zespół wzmocnią Maciej Dąbrowski i Vadis Odjidja-Ofoe - powiedział po meczu Hasi.

I dodał: - Nie obawiam się o dyspozycję strzelecką drużyny. Momentami bardzo widoczne było, że brakuje nam świeżości. Najważniejsze jest to, że kreujemy sobie sytuacje strzeleckie. Zarówno Nikolić, jak i Prijović muszą pozostać spokojni. Obaj mają dużo jakości i jestem pewien, że w kolejnych meczach będą strzelać gole.

Albańczyk odniósł się także do sposobu rozegrania stałych fragmentów gry. - Staraliśmy się grać prosto, rzadko próbowaliśmy kombinacji. Znów muszę wspomnieć o braku skuteczności i moim spokoju w związku z tym. Jednocześnie nie mogę jednak nie docenić dobrej defensywy Piasta. Chociaż mieliśmy sporo okazji, to goście bronili naprawdę dobrze.

Memy po porażce Lecha z Koroną [MEMY]


Zdjęcie Lanki Puma EVOPOWER 1.3 FG (103556) Zdjęcie Lanki Puma Evo Speed FG 102525-05 Zdjęcie Lanki Puma EVOSPEED 1.5 TRICKS FG 103597
Lanki Puma EVOPOWER 1.3 FG ... Lanki Puma Evo Speed FG 102... Lanki Puma EVOSPEED 1.5 TRI...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info