Plotki transferowe. Włoskie media: Nemanja Nikolić negocjuje z FC Porto

Nemanja Nikolić może trafić do FC Porto. Według calciomercarto.it napastnik Legii jest w trakcie negocjacji z trzecią drużyną ligi portugalskiej poprzedniego sezonu.
Włoski serwis o transferze Nikolica do Porto napisał w niedzielę późnym wieczorem. Nie powołał się na żadne źródła. Wiadomość podał jako własną i opatrzył dopiskiem "ekskluzywna". Przypomniał w niej, że Nikolić w poprzednim sezonie strzelił 28 goli oraz poinformował, że piłkarz jest w trakcie negocjacji Porto (trzecią drużyną ligi portugalskiej poprzedniego sezonu).

W Legii na razie tych doniesień potwierdzić nam się nie udało. Ale od dawna wiadomo, że na Łazienkowskiej liczą się z odejściem superstrzelca. Tym bardziej, że on sam też nie ukrywa, że spróbowałby sił w innej lidze. - Rozważę nawet ofertę z Chin czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - mówił niedawno 28-letni napastnik w rozmowie z węgierskim serwisem magyarszo.com.

- Już zimą miałem ofertę z Chin. Była bardzo satysfakcjonująca dla mnie i dla Legii. Ale nie zdecydowałem się odejść, bo nie chciałem w połowie drogi rezygnować z celów, które sobie założyłem. Ale teraz sytuacja jest inna - podkreślił Węgier, który do Legii latem zeszłego roku po tym, jak wygasł jego kontrakt z Videotonem Szekesfehervar.

Nikolić w ekstraklasie odnalazł się ekspresowo. Z 28 golami został królem strzelców, a doliczając pozostałe rozgrywki, zdobył dla Legii aż 36 bramek. Teraz też nie zawodzi. Strzelił cztery gole w eliminacjach Ligi Mistrzów. I jak na razie jest jedynym piłkarzem Legii zdobywającym bramki w pucharach.Dyskwalifikacja za seks z kibicką? Najdziwniejsze kary w sporcie [HISTORIE]