Legia - Zrinjski 2:0. Igor Lewczuk: Cały czas widzę wielką pewność Pazdana

- Trudno powiedzieć, czy mamy poczucie dobrze wykonanej pracy. Na tym etapie liczy się tylko zwycięstwo. Awansowaliśmy, gramy dalej i nasze marzenia o Lidze Mistrzów trwają - powiedział po zwycięstwie ze Zrinjskim Mostar Igor Lewczuk, środkowy obrońca Legii Warszawa.
Legia Warszawa wygrała z mistrzem Bośni 2:0, ale nie zaprezentowała we wtorek piłkarskiej jakości. Awans do kolejnej rundy zapewnił drużynie Besnika Hasiego Nemanja Nikolić. Reprezentant Węgier zdobył dwie bramki i zapewnił mistrzom Polski pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

- Wszyscy mamy nadzieję, że w kolejnych meczach pójdzie z górki. Potrzebowaliśmy takiego sygnału. Potwierdzenia, że nasza praca zmierza w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że kolejne spotkania Legia również będzie wygrywać - powiedział Igor Lewczuk, który wraz z Michałem Pazdanem rozegrał dobry mecz na środku obrony.

Współpraca dwóch środkowych obrońców wyglądała bardzo solidnie. Jeden asekurował drugiego, ale to Pazdan przejął rolę przywódcy. Pewność siebie, którą reprezentant Polski zyskał podczas Euro 2016 we Francji trwa. A przecież po urlopie trudno wrócić do optymalnej dyspozycji.

- Dla Michała był to pierwszy mecz po powrocie z mistrzostw Europy, a ja na murawie cały czas widzę jego wielką pewność. To nie był łatwy mecz. Michał wrócił z urlopu, nie było go z nami podczas okresu przygotowawczego, ale nie odstawał fizycznie - komplementował kolegę Lewczuk.

Rewanż z mistrzem Bośni miał być przyjemnym przetarciem przed kolejną rundą eliminacji Ligi Mistrzów. Postawa piłkarzy Zrinjskiego sprawiła jednak drużynie Hasiego sporo trudności. Legia nie potrafiła złapać odpowiedniego rytmu, a albański szkoleniowiec miał duże pretensje do swoich piłkarzy za wtorkowe spotkanie.

- Po pierwszym meczu myślałem, że będzie łatwiej w rewanżu. Trudno powiedzieć, czy to efekt naszej gry, czy dobrego przygotowania rywali. Najważniejsze jednak, że wygraliśmy i to my zagramy w kolejnej rundzie - powiedział Lewczuk.

- Trudno powiedzieć, czy mamy poczucie dobrze wykonanej pracy. Na tym etapie liczy się tylko zwycięstwo. Awansowaliśmy, gramy dalej i nasze marzenia o Lidze Mistrzów trwają.

39 niezwykłych sportowych ciekawostek! [KLIKNIJ]


Zdjęcie 5 zł 2016 - Legia Warszawa srebrna kolekcjonerska Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZAWA DOMOWA S86370 Zdjęcie Legia Warszawa czapka zimowa stulecie klubu 6049
5 zł 2016 - Legia Warszawa ... ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZ... Legia Warszawa czapka zimow...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info