Kulisy odejścia Stanisława Czerczesowa. "Leśnodorski chyba był pijany, gdy to mówił"

1 czerwca Stanisław Czerczesow przestał pełnić rolę trenera Legii. Bogusław Leśnodorski stwierdził, że strony rozstały się, bo miały odmienną wizję na temat budżetu transferowego. Inne zdanie na ten temat ma agent byłego trenera: - To bzdura. Prezes Legii chyba był pijany, gdy to mówił.
Rozstanie Czerczesowa z Legią było zaskoczeniem. Według Leśnodorskiego Rosjanin postawił zaporowe warunki finansowe. - Powiedział, że jak dołożę 20 mln euro na transfery, to awansujemy do Ligi Mistrzów, a jak 50 mln euro, to gwarantuje głową - powiedział z uśmiechem prezes warszawskiego zespołu w rozmowie z Pulsem Biznesu. O takich pieniądzach Legia nie śmie nawet marzyć.

Na te słowa zareagował Roman Oreszczuk, agent Czerczesowa, a w przeszłości zawodnik Legii. - To bzdura. Prezes Legii chyba był pijany, gdy to mówił. Wstyd. Stanisław niebawem sam opowie o kulisach rozmów. Prawda jest taka, że nie zażądał ani grosza - stwierdził Oreszczuk w rozmowie z portalem Championat.ru.

Agent Rosjanina idzie dalej: - To Legia zaproponowała mu i jego asystentom obniżkę pensji. Czerczesow się zgodził, jego współpracownicy nie. - To bardzo nieeleganckie zachowanie. Nic na to nie wskazywało, ale wygląda na to, że usunęli trenera bez powodu - stwierdził Oreszczuk.

W piątek nowym trenerem Legii został Albańczyk Besnik Hasi.We wtorek z Gazetą Wyborczą wyjątkowy prezent od Sport.pl - dwustronny plakat z gwiazdami reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim i Grzegorzem Krychowiakiem


A w dodatku przygotowanym na Euro 2016 m.in. o tym, ile wart jest
Robert Lewandowski, jak internet zmienił kibicowanie oraz o tym, dlaczego Irlandia i Irlandia Północna grają razem w krykieta, hokeja i rugby, ale nie w piłkę nożną.

Zdjęcie Adidas Legia Warszawa - koszulka RLEG03 Zdjęcie Adidas Spodenki Legia Warszawa M S86374 Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZAWA DOMOWA S86370
Adidas Legia Warszawa - kos... Adidas Spodenki Legia Warsz... ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info