Aleksandar Prijović: Czuję, jakby moja ręka była złamana

- Czuję, jakby moja ręka była złamana, ale być może to tylko ból nerwowy - powiedział Aleksandar Prijović po finale Pucharu Polski w rozmowie z Polsatem Sport. Legia po jego bramce wygrała z Lechem 1:0.
Prijović opuścił boisko z urazem ręki w 90. minucie. Po meczu strzelec decydującej bramki chodził w temblaku. - Czuję, jakby moja ręka była złamana, ale być może to tylko ból nerwowy. Dziś wieczorem zrobimy prześwietlenie, które wyjaśni co się stało. Mam nadzieje, że to nie jest groźny uraz - powiedział 26-letni piłkarz.

Napastnik Legii w 69. minucie wykorzystał kiks Karola Linetty'ego i przytomnie pokonał Jasmina Buricia. Pomimo urazu był szczęśliwy ze zdobytej bramki. - Cieszę się, że strzeliłem tego gola. W przeszłości grałem już w finale Pucharu Szwajcarii, ale to, co się działo dziś w Warszawie jest bez porównania.

Szwajcar w barwach warszawskiej drużyny rozegrał 46 meczów, w których zdobył 16 bramek.