CLJ. Legia lepsza od Polonii w małych derbach Warszawy

Legia pokonała na wyjeździe Polonię 2:0 w derbowym meczu Centralnej Ligi Juniorów (grupa wschodnia). "Wojskowi" umocnili się na drugim miejscu w tabeli.
Legia, która broni tytułu mistrza CLJ, do sobotniego spotkania przystępowała w roli faworyta. I nie zawiodła - od początku prezentowała się lepiej od lokalnego rywala.

Drużyna Piotra Kobiereckiego decydujące ciosy wyprowadziła jeszcze w pierwszej połowie meczu. Dwukrotnie do bramki rywala trafiał Grzegorz Aftyka (26. i 41. minuta). W obu przypadkach lewy skrzydłowy przytomnie wykorzystywał dośrodkowania z prawej strony boiska.

Zwycięstwo z Polonią umocniło legionistów na drugim miejscu w tabeli i zbliżyło ich do celu, jakim jest kwalifikacja do półfinałów. Dostają się do nich dwie najlepsze drużyny z grupy wschodniej i dwie z zachodniej.

W 27. kolejce warszawianie zagrają z UKS SMS Łodź (1 maja, godz. 12, boisko boczne przy ul. Łazienkowskiej).