Koncert Legii, dyrygentem Guilherme [OCENY]

Legia Warszawa w świetnym stylu wygrała z Cracovią 4:0. Zobacz, jak oceniliśmy piłkarzy Stanisława Czerczesowa za to spotkanie w skali 1-6.
Arkadiusz Malarz: 3+. Praktycznie bezrobotny, kiedy jednak musiał interweniować robił to dobrze. Obronił groźny strzał Mateusza Cetnarskiego przy wyniku 1:0 dla Legii.

Artur Jędrzejczyk: 4. Pewny w defensywie, w grze do przodu mniej widoczny niż Hlousek. Nie dał pograć ani Jendriskowi, ani Zejdlerowi.

Jakub Rzeźniczak: 4+. Znakomity występ kapitana Legii. Świetnie wyprzedzał rywali, nie popełnił praktycznie żadnego błędu.

Igor Lewczuk: 4+. Tak samo jak Rzeźniczak - nie do przejścia. Skała. Po chorobie alergicznej wraca do wysokiej formy.

Adam Hlousek: 4. Kolejny dobry występ Czecha. Znów biegał do przodu w poszukiwaniu asysty, obrońcy Cracovii mieli z nim duży problem. Z tyłu pewny.

Guilherme: 4+. Regulował tempo gry Legii w znakomity sposób, nie przegrał fizycznej walki z Covilo. Do tego zdobył bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego. Zawodnik meczu

Ariel Borysiuk: 4.
Michał Kucharczyk: 4. Wrócił stary Kucharczyk - aktywny na skrzydle, do tego dorzucił bramkę na 2:0. Aleksandrow może już nie powąchać murawy.

Ondrej Duda: 3+. Brakuje mu pewności siebie, jest niechlujny, często tracił piłkę i zagrywał nie w tempo. Ciągle szuka formy.

Aleksandra Prijović: 4+. Kompromitował stoperów Cracovii, świetnie uderzył przy bramce na 1:0. Obecnie to kluczowy zawodnik Legii.

Nemanja Nikolić: 4. Gola nie strzelił, ale był bardzo pożyteczny. Jego ruchliwość sprawiała defensorom Cracovii duże problemy.

Kasper Hamalainen: 3+. Zdobył swoją debiutancką bramkę dla Legii. Poza tym mało widoczny, ale gol może dodać mu skrzydeł.

Tomasz Jodłowiec i Tomasz Brzyski grali za krótko, żeby ich ocenić.Niesamowita przewrotka, bramkarz trafia przez całe boisko [STADIONY Z CZUBA]