Koniec kariery Ivicy Vrdoljaka?

PRZEGLĄD PRASY. W Rzymie Vrdoljak usłyszał, że powrót na boisko może oznaczać dla niego kalectwo - podaje "Przegląd Sportowy".
Chorwat ostatni mecz w barwach Legii zagrał 17 maja 2015 roku. Od tego czasu walczy z tzw. kolanem skoczka, czyli uszkodzeniem więzadła rzepki. Piłkarz kilkakrotnie próbował wracać do pełnych treningów, ale za każdym razem ból w uniemożliwiał pracę z pełnym obciążeniem.

Lekarze z włoskiej kliniki Villa Stuart przekazali pomocnikowi warszawskiego zespołu, że nic nie da się zrobić. Każde zaleczenie urazu i powrót do gry okraszony jest ogromnym ryzykiem - kalectwem - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".

Gazeta podaje, że u zawodnika zdiagnozowano też ekstremalnie szybki zanik mięśnia czworgłowego. W kilka dni stracił jedną trzecią jego objętości. Normalnie proces ten trwa kilka tygodni.

Vrdoljak trafił do Legii w 2010 roku z Dinama Zagrzeb. To najdroższy piłkarz w historii całej Ekstraklasy. Warszawski klub zapłacił za niego milion euro. Kontrakt zawodnika jest ważny jeszcze przez rok, ale szansę, że ten kiedykolwiek pojawi się w barwach klubu są coraz mniejsze.Legia mistrzem? Na to wskazuje matematyka... Co z Górnikiem?