Stanisław Czerczesow: Ostatni mecz Legii z Lechem to piękna historia, ale już za nami

- Czym teraz zaskoczymy Lecha? Nie powiem, jesteśmy przed odprawą. Ale liczę, że zagramy kolejny dobry mecz - powiedział Stanisław Czerczesow przed piątkowym spotkaniem Legia - Lech.
W piątek wicemistrzowie Polski meczem z Lechem rozpoczną mistrzowską rundę sezonu 2015/16. To będzie czwarte spotkanie obu drużyn w tym sezonie. W ostatnim meczu górą była Legia, która wygrała w Poznaniu 2:0 po golach Nemanji Nikolicia.

- Czym teraz zaskoczymy Lecha? Nie powiem, jesteśmy przed odprawą. Ale liczę, że w piątek zagramy kolejny dobry mecz - powiedział Czerczesow i dodał, że o ostatniej wygranej Legii w Poznaniu już nikt w jego zespole nie pamięta. - Nie wspominamy tego meczu. To jest historia, piękna historia, ale już za nami - przyznał.

Rosjanin skomentował również fakt, że wciąż nie może skorzystać z Tomasza Jodłowca, który ma problemy ze ścięgnem Achillesa. - To bardzo ważny zawodnik, ale mamy go kim zastąpić - krótko stwierdził.

- Czym te polskie klasyki różnią się od rosyjskich? Drużyny są ubrane w inne stroje, a piłkarze prezentują inny poziom - dodał Czerczesow, który chwilę wcześniej poproszony został o porównanie meczów Legii z Lechem do podobnych spotkań w lidze rosyjskiej.

Początek meczu Legia - Lech w piątek o godz. 20.30. Transmisja w Canal+ Sport, relacja na żywo na Legia.sport.pl.Legia mistrzem? Na to wskazuje matematyka... Co z Górnikiem?


Partnerki piłkarzy na rozgrzewkę przed Lech - Legia [ZDJĘCIA]


Zdjęcie NIKE PIŁKA NIKE MERCURIAL FADE SC2361-702 Zdjęcie Nike Piłka nożna Pitch - PL SC2728-790 Zdjęcie NIKE PIŁKA STRIKE TEAM SC2678-107
NIKE PIŁKA NIKE MERCURIAL F... Nike Piłka nożna Pitch - PL... NIKE PIŁKA STRIKE TEAM SC26...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info