Kasper Hamalainen trenował z zespołem. Czy zdąży na mecz z Lechem?

W niedzielnym treningu Legii udział wziął Kasper Hamalainen. Fin ćwiczył indywidualnie pod okiem Sebastiana Krzepoty.
Mimo że piłkarze Czerczesowa po meczu z Cracovią (2:1) wrócili do Warszawy dopiero w nocy, to następnego dnia już o godzinie 11 musieli stawić się na treningu przy Łazienkowskiej. W praktyce zajęcia rozpoczęły się nawet kilka minut wcześniej.

Zawodnikom z pierwszego składu - tradycyjnie już - zarządzono tylko kilkunastominutowe rozbieganie. Pozostali zaś ćwiczyli przez niespełna dwie godziny - grali w "dziadka", oddawali strzały i rozegrali serię krótkich meczów na skróconym boisku

Do zajęć z drużyną wrócił Kasper Hamalainen. Fin zmagał się ostatnio z urazem łydki. Były gracz Lecha Poznań co prawda trenował z piłką, jednak przez większość czasu pracował jedynie nad odzyskaniem czucia. W tym celu samotnie mijał ustawione na ziemi "czapeczki" oraz wymieniał podania z trenerem Sebastianem Krzepotą. Przy Łazienkowskiej liczą, że 29-latek będzie gotowy na mecz z Lechem Poznań.

W treningu bramkarskim udział wzięło dwóch golkiperów: Jakub Szumski i Radosław Cierzniak. Ten drugi dobrze wprowadził się w zespół. Śmiało podpowiadał kolegom, krzyczał w ich kierunku, a przy treningu strzeleckim komplementował napastników.

Równolegle z drużyną seniorską na boisku bliżej ulicy Myśliwieckiej ćwiczyły piłkarskie przedszkola Legia Soccer Schools. Dzieci przechodząc obok swoich idoli, reagowały na to, co dzieje się na boisku. Gdy Aleksandar Prijović popisał się sztuczką techniczną, zza linii słychać było zachwyt.

"Kiełbasy do góry i golimy frajerów", "Kocham robić wślizgi, są lepsze od sexu", czy rozpoznasz autora cytatu? [QUIZ]


Czy Legia na stulecie klubu zdobędzie mistrzostwo Polski?