Ostatni trening Legii przed Cracovią. Ondrej Duda zagra w pierwszym składzie?

Jedynym nieobecnym podczas piątkowego treningu Legii był Kasper Hamalainen, który dochodzi do siebie po urazie łydki. Wygląda na to, że w sobotnim meczu z Cracovią trener Stanisław Czerczesow skorzysta z Ondreja Dudy.
Słowak od początku tygodnia był przeziębiony. We wtorek i środę wirus uniemożliwił mu treningi, w czwartek pozwolił tylko na ćwiczenia indywidualnie w budynku klubowym. - Ondrej miał temperaturę i silny katar. W piątek spróbuje z nami potrenować, dopiero wtedy podejmiemy jakieś decyzje - powiedział szkoleniowiec.

Wygląda na to, że Słowak pojedzie do Krakowa i być może zagra tam od pierwszej minuty. 21-latek brał udział w zajęciach poprzedzających mecz z "Pasami", w takcie ćwiczeń dostał nawet pomarańczową koszulkę, która oznacza wyjściową jedenastkę.

Czy tak będzie? Mimo że trener Stanisław Czerczesow w tej rundzie wystawia powtarzalne jedenastki, to na briefingu prasowym dał dziennikarzom do zrozumienia, że do składu może wskoczyć każdy. - Kto wystąpi, a kto nie? Mogę jedynie zadeklarować, że ja nie zagram - powiedział Rosjanin.

W zajęciach nie brał udziału jedynie Kasper Hamalainen, który dochodzi do siebie po urazie łydki. Trenował za to Radosław Cierzniak, który integruje się z drużyną i nadrabia zaległości spowodowane karną zsyłką do rezerw w Wiśle Kraków. - Radek musi wejść w rytm meczowy, będzie zdobywał występując w meczach drugiego zespołu. Krok po kroku - powiedział Czerczesow.

Jeśli sugerować się początkiem piątkowego treningu, skład w meczu z Cracovią może wyglądać tak: Malarz - Jędrzejczyk, Rzeźniczak, Lewczuk, Hlousek - Duda, Jodłowiec, Borysiuk, Kucharczyk - Prijović, Nikolić.Czy Legia na stulecie klubu zdobędzie mistrzostwo Polski?