Andrzej Juskowiak: Jakub Rzeźniczak przekonał się, że w Legii nie ma pewniaków

PRZEGLĄD PRASY. - Stanisław Czerczesow od początku daje do zrozumienia piłkarzom, że tak naprawdę nie ma pewniaków. Pytanie, czy to dobrze podziała na zawodników - mówi Andrzej Juskowiak w rozmowie z Polskim Radiem.
Były piłkarz Sportingu Lizbona był pozytywnie zaskoczony postawą Legii i Lecha w pierwszej kolejce w 2016 roku. - W poprzednich sezonach rundy wiosenne zaczynały się w bólach, a teraz widać, że od pierwszego meczu są skoncetrowani i przygotowani do walki o najwyższe lokaty - ocenia.

Juskowiak uważa, że posadzenie na ławce Ondreja Dudy i Kaspra Hamalainena pokazuje, że w Legii nie ma pewniaków. - Najlepiej przekonał się o tym Jakub Rzeźniczak, który stracił miejsce w składzie. Pytanie, czy to dobrze podziała na zawodników. Może trenerowi chodziło też o to żeby wywołać w nich sportową złość i podnieść poziom rywalizacji i patrząc na wynik to mu się udało - twierdzi były reprezentant Polski, który dla drużyny narodowej strzelił 13 goli.

Czy szanse na mistrzostwo Polski mają inne drużyny niż Legia i Piast? - Tak. Te różnice nie są w tej chwili jeszcze aż tak duże, więc myślę, że ktoś, kto złapie serię czterech, pięciu wygranych meczów może dobić do tych zespołów i będzie jeszcze ciekawie.

Wielki quiz na 100-lecie Legii! Nie tylko o piłce nożnej. Sprawdź się [QUIZ]