Radović nie w Legii, a w AEK-u? Grecy interesują się nim od 2008 roku

Greckie media informują, że AEK Ateny chce sprowadzić skrzydłowego. Najpoważniejszym kandydatem jest Miroslav Radović, który rozwiązał kontrakt z Hebei China Fortune i szuka klubu.
32-latek w ostatnich dniach za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z chińskim klubem Hebei China Fortune. Pozyskaniem swojej byłej gwiazdy i ulubieńca publiczności zainteresowana jest Legia. Jednak zanim do tego dojdzie, pozytywną opinię zawodnikowi wystawić musi Stanisław Czerczesow.

Prezes Legii miał spotkać się ze Stanisławem Czerczesowem i rozmawiać na temat ewentualnego sprowadzenia Radovicia. Na razie nie wiadomo, jaka decyzja została podjęta. - Na razie "Rado" wrócił do Europy i ma kilka ofert. Ale jest za wcześnie, by mówić o konkretach. Wszystko powinno wyjaśnić się w ciągu najbliższych kilku tygodni - powiedział Robert Ledóchowski, który w lutym zeszłego roku pośredniczył w transferze Radovicia do Chin.

Radović ma również ofertę z Grecji - informuje sport-fm.gr. Chodzi o AEK, którego priorytetem jest sprowadzenie skrzydłowego, a Radović - według drużyny z Aten - spełnia wszystkie parametry.

Co ciekawe, Serb w 2008 roku był bliski przejścia do tego klubu. - Byłby to krok naprzód w mojej karierze - mówił w 2008 roku.

Legia czy Lech. Czy wiesz gdzie oni grali? [QUIZ]
Zdjęcie Legia Warszawa czapka z daszkiem Adidas 15/16 Zdjęcie Legia Warszawa torba izotermiczna 3497 Zdjęcie Legia Warszawa torba listonoszka 11000053
Legia Warszawa czapka z das... Legia Warszawa torba izoter... Legia Warszawa torba liston...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info