Stanisław Czerczesow został św. Mikołajem, czyli Mikołajki na Legii [ZDJĘCIA]

Prezes Legii, trener pierwszej drużyny i piłkarze pojawili się w poniedziałek na stadionie Legii na imprezie mikołajkowej - były prezenty, wspólne zdjęcia i mnóstwo słodkości.


Stoiska akademia piłkarskiej, rugbistów Legii, ale też tenisistów, siatkarzy, waterpolistów, koszykarzy. A do tego wiele innych atrakcji, konkursów z nagrodami i mnóstwo słodkości. To wszystko w poniedziałek od godz. 17 czekało na najmłodszych przy Łazienkowskiej. Legia, a dokładniej jej fundacja, już po raz kolejny (w tzw. strefie Silver na trybunie zachodniej stadionu) zorganizowała imprezę mikołajkową dla dzieci.

Do momentu pojawienia się piłkarzy pierwszej drużyny największym zainteresowaniem cieszył się Bogusław Leśnodorski. Prezes Legii co chwilę zaczepiany był przez młodszych, ale też starszych uczestników imprezy, którzy chcieli sobie zrobić z nim zdjęcie, dostać autograf albo po prostu porozmawiać.

Kilka minut po godz. 18 i odśpiewaniu "Snu o Warszawie" na imprezie zjawili się piłkarze i trener pierwszej drużyny Stanisław Czerczesow. - Fajnie was widzieć znowu w tak dobrym nastroju przed świętami - powiedział na wstępie kapitan Legii Ivica Vrdoljak. Po oficjalnym przywitaniu zawodnicy rozdawali autografy i wręczali dzieciom prezenty.

Najmłodsi, ale też ich rodzice i opiekunowie na Mikołajkach przy Łazienkowskiej mają się bawić do 20.30.