Gokarty, zapasy, boks i wiele innych. Legia w weekend prezentowała swoje sekcje

W miniony weekend w Blue City odbyła się impreza sekcji Legii Warszawa. Przez dwa dni wszyscy, którzy odwiedzili centrum handlowe, mogli z bliska przyjrzeć się lub nawet spróbować swoich sił we wszystkich dyscyplinach, w którymi zajmuje się klub.


Koszykówka, siatkówka, piłka wodna, motorsport, łyżwiarstwo, zapasy, rugby, boks, sekcja pływacka i akademia piłkarska - to sekcje Legii, które w weekend zaprezentowały i starały się zainteresować osoby, które w weekend odwiedziły centrum handlowe Blue City.

Każda z sekcji miała swoje stoisko, w którym odbywały się 30-minutowe prezentacje. Najwięcej atrakcji czekało na dzieci, które z dużym zapałem rzucały do kosza, przymierzały rękawice bokserskie czy z zaciekawieniem oglądały pokazy walk zapaśniczych.

Legia z centrum handlowym współpracuje od jakiegoś czasu. W Blue City na co dzień funkcjonuje sekcja motorsportu (Legia Racing Club), która dysponuje torem kartingowym. W okolicy toru powstał też niewielki sklep (FanCorner), w którym każdy kibic Legii może nabyć klubowe gadżety lub zakupić vouchery na bilety na mecze stołecznego zespołu.