Liga Europy. Twitter wyśmiewa brak transmisji z meczu FK Kukesi - Legia

Niespełna minutę z pierwszej połowy meczu FK Kukesi - Legia zobaczyliśmy w Telewizji Polskiej. Wszystko przez awarię u albańskiego dostawcy sygnału, który miał przeprowadzić transmisję ze stadionu w Tiranie. Użytkownicy Twittera byli bezlitośni w swoich komentarzach.


Najpierw studio z udziałem Dariusza Szpakowskiego, Jerzego Engela i Dariusza Wdowczyka. Później kilkakrotne powtórki goli Legii z dwumeczu przeciwko FC Botosani w II rundzie el. Ligi Europy, aż wreszcie... skróty środowego spotkania Lecha z FC Basel, wypowiedzi Macieja Skorży i kabaret z Koszalina - w taki sposób TVP starało się zastąpić transmisję meczu FK Kukesi - Legia.

Oto jak użytkownicy Twittera zareagowali na zaistniałą sytuację:

Telewizja Polska podczas transmisji wielokrotnie przepraszała publiczność za zaistniałą sytuację. Warto jednak wyraźnie podkreślić, że wina leżała po stronie albańskiego producenta sygnału. Pierwszej połowy meczu nie zobaczyli także kibice w Albanii.

Spotkanie FK Kukesi - Legia Warszawa zostało przerwane w 53. min po skandalicznym zachowaniu pseudokibiców gospodarzy. Kilka chwil po golu strzelonym przez Jakuba Rzeźniczaka kamieniem rzuconym z trybun w głowę trafiony został Ondrej Duda.

Albańczykom grozi walkower, wysoka kara finansowa, a nawet wykluczenie z europejskich pucharów.