Sport.pl

Liga Europy. Twitter wyśmiewa brak transmisji z meczu FK Kukesi - Legia

Niespełna minutę z pierwszej połowy meczu FK Kukesi - Legia zobaczyliśmy w Telewizji Polskiej. Wszystko przez awarię u albańskiego dostawcy sygnału, który miał przeprowadzić transmisję ze stadionu w Tiranie. Użytkownicy Twittera byli bezlitośni w swoich komentarzach.


Najpierw studio z udziałem Dariusza Szpakowskiego, Jerzego Engela i Dariusza Wdowczyka. Później kilkakrotne powtórki goli Legii z dwumeczu przeciwko FC Botosani w II rundzie el. Ligi Europy, aż wreszcie... skróty środowego spotkania Lecha z FC Basel, wypowiedzi Macieja Skorży i kabaret z Koszalina - w taki sposób TVP starało się zastąpić transmisję meczu FK Kukesi - Legia.

Oto jak użytkownicy Twittera zareagowali na zaistniałą sytuację:

Telewizja Polska podczas transmisji wielokrotnie przepraszała publiczność za zaistniałą sytuację. Warto jednak wyraźnie podkreślić, że wina leżała po stronie albańskiego producenta sygnału. Pierwszej połowy meczu nie zobaczyli także kibice w Albanii.

Spotkanie FK Kukesi - Legia Warszawa zostało przerwane w 53. min po skandalicznym zachowaniu pseudokibiców gospodarzy. Kilka chwil po golu strzelonym przez Jakuba Rzeźniczaka kamieniem rzuconym z trybun w głowę trafiony został Ondrej Duda.

Albańczykom grozi walkower, wysoka kara finansowa, a nawet wykluczenie z europejskich pucharów.

Więcej o:
Komentarze (44)
Liga Europy. Twitter wyśmiewa brak transmisji z meczu FK Kukesi - Legia
Zaloguj się
 • t0tylk0ja

  Oceniono 178 razy 156

  Wiem, że TVP to dinozaury, ale tu akurat winy "publicznej" nie było... troszkę zimnej wody dla ćwierkających. Na tym twiterze to widać, że wielu ludzi jest nie halo...

 • werole

  Oceniono 59 razy 55

  Jak będzie walkower to będzie rewanż w Warszawie? Bo jak albańscy kibice przyjadę na Lazienkowska to już mi ich szkoda.

 • niby11

  Oceniono 57 razy 53

  Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner. Ale to była ekipa

 • synapson

  Oceniono 44 razy 44

  Kim jest ten tłiter? To jakaś postać z bajek?

 • lw73

  Oceniono 50 razy 44

  Najkrótszy mecz jaki kiedykolwiek WIDZIAŁEM. Całe 11min ;)

 • bezkasy

  Oceniono 79 razy 35

  Expertem jest Wdowczyk? Ten oszust z afery co przyznał się do winy? I ten misyjny TVP pokazuje dzieciom że to jest ekspert?

 • ooptymista

  Oceniono 19 razy 15

  Hihihhi. A mówiłem żeby do mnie wpaść do domu na meczyk. Technika zawodzi i tyle. Ja oglądałem pierwszą połowę....!!!!! Jak to????? A no tak to mam telewizor na baterię........ To były czasy ALTERNATYWY 4, ten to miał telewizor. Awaria jaka awaria, Wpadajcie do mnie bo ja mam telewizor na baterię. Pozdrawiam lokatorów Alternatywy 4...........

 • trottel

  Oceniono 6 razy 6

  nie było mnie w domu ale Szpakowskiego, Engela w studio to mogę oglądać i słuchać godzinami :)

 • ooptymista

  Oceniono 12 razy 6

  W sprawie tego incydentu jutro składam wniosek o komisję śledczą..... Kto jest za ręka do góry......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX