Legia pozyskała młodzieżowego reprezentanta Polski z Polonii Warszawa

17-letni Bartłomiej Urbański został nowym zawodnikiem Legii. Młody pomocnik na Łazienkowską przeniósł się z Polonii Warszawa - potwierdza oficjalna strona internetowa wicemistrzów Polski.


Urodzony w Grójcu Urbański do Polonii trafił wiosną 2011 roku. W poprzednim sezonie 17-latek występował zarówno w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie wraz z "Czarnymi Koszulami" dotarł do półfinału rozgrywek (poloniści przegrali dwumecz o finał z Lechem Poznań), jak i w trzeciej lidze łódzko-mazowieckiej. W zespole seniorów młody pomocnik rozegrał siedem meczów (sześć w wyjściowym składzie) i strzelił jednego gola. Na listę strzelców wpisał się w majowym, derbowym spotkaniu z rezerwami Legii (3:2).

Urbański z klubem z Łazienkowskiej podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia go na kolejny sezon. W styczniu 2014 roku przebywał na testach w niemieckim Red Bull Lipsk. 17-latek jest młodzieżowym reprezentantem Polski.

Zdjęcie ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZAWA 2013/14 G72097 Zdjęcie Adidas Legia Warszawa koszulka treningowa lw22 Zdjęcie Legia Warszawa bluza biała herb kolekcja DNA M
ADIDAS KOSZULKA LEGIA WARSZ... Adidas Legia Warszawa koszu... Legia Warszawa bluza biała ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info