Jakub Kosecki spotkał się z kibicami Legii

We wtorek o godz. 18 odbyło się kolejne spotkanie w cyklu ?Bliżej Legii?, organizowane przez głównego sponsora warszawskiego klubu, firmę bukmacherską Fortuna. Tym razem z kibicami warszawskiego klubu spotkał się skrzydłowy Jakub Kosecki.


Było to już siódme spotkanie w cyklu, w którym udział brali już m.in. Ondrej Duda, Michał Żyro i Michał Kucharczyk. Wtorkowe spotkanie rozpoczęło się z kilkunastominutowym opóźnieniem w klubowym sklepie mistrzów Polski. Kosecki przez blisko pół godziny rozdawał autografy i pozował do wspólnych zdjęć z kibicami.

Później fani mieli możliwość zadania pytania 25-latkowi w Sports Barze Łazienkowska 3. Kibice pytali m.in. o piłkarskiego idola, ulubiony klub piłkarski, najważniejsze gole strzelone w Legii, tatuaże zawodnika i dietę. - Ta oczywiście jest ważna, ale ja hołduję zasadzie, że w życiu wszystko jest dla ludzi. Trzeba tylko wiedzieć, kiedy i na co można sobie pozwolić - odpowiedział Kosecki.

Kibice, jak zawsze, najbardziej oczekiwali jednak momentu konkursu. Fani na kartkach pisali wierszyki i krótkie rymowanki o 25-letnim skrzydłowym. Po odczytaniu wszystkich przez legijnego spikera Wojciecha Hadaja, Kosecki wybrał kilka, jego zdaniem, najciekawszych. Zwycięzcę wybrał los, a konkretniej mały Jaś, którego do pomocy przy losowaniu wybrał Hadaj. Zwyciężczyni w nagrodę otrzymała koszulkę meczową zawodnika.