Komunikat Legii Warszawa ws. sprzedaży biletów na finał Pucharu Polski

W związku z ogromnym zainteresowaniem meczem finałowym Pucharu Polski pomiędzy Lechem Poznań a Legią Warszawa, który odbędzie się w sobotę 2 maja o godzinie 16:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie, zarząd klubu informuje, że 3000 biletów dostępnych będzie dla najbardziej aktywnych kibiców naszego klubu - czytamy w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej mistrzów Polski.


Poniżej prezentujemy treść komunikatu :

Legia Warszawa nie jest gospodarzem ani organizatorem meczu finałowego Pucharu Polski na Stadionie Narodowym. Organizacja tego szczególnego meczu, w tym zasady dystrybucji biletów przyjęte przez PZPN, odbywają się przy założeniach podobnych do meczów wyjazdowych. Informujemy jednocześnie, iż sprzedaż biletów na pozostałe trybuny Stadionu Narodowego, z wyłączeniem stref dla zorganizowanych grup kibiców, odbywa się wyłącznie za pośrednictwem kanałów sprzedażowych PZPN i kluby finaliści nie mają żadnego wpływu na sposób ich dystrybucji.

Informujemy, iż w wyniku starań klubu również kibice spoza zorganizowanego ruchu kibicowskiego będą mieli możliwość zakupu biletów na strefy dla zorganizowanej grupy kibiców Legii. Na ten cel przeznaczonych zostało 3000 biletów.

Chcąc uhonorować najwierniejszych i najbardziej aktywnych kibiców, klub umożliwi zakup biletów na mecz finałowy Pucharu Polski posiadaczom karnetów normalnych lub ulgowych zakupionych na Trybunę Wschodnią, Południową lub Zachodnią począwszy od sezonu 2012/2013. Powyższa oferta dotyczy także kibiców, którzy w każdym z sezonów rozgrywkowych 2012/2013, 13/14 oraz 14/15 nabyli bilety na co najmniej 15 meczów rozgrywanych na stadionie Legii. Oferta zakupu tych biletów nie dotyczy osób posiadających karnety we wspomnianym okresie na Trybunie Północnej, którzy mogą kupować bilety poprzez Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa, a także nie dotyczy dzieci poniżej 13. roku życia posiadających karnet na Sektorach Rodzinnych.

Zakup biletu przez wskazane powyżej osoby będzie możliwy poprzez strefę kibica na stronie legia.com/bilety. Sprzedaż dostępnej puli biletów rozpocznie się w poniedziałek 20 kwietnia o godz. 8:00. Koszt biletu to 15 zł. W przypadku niewykorzystania wszystkich dostępnych biletów przez wskazanych powyżej kibiców, klub umożliwi zakup pozostałych biletów wszystkim kibicom po uprzednim komunikacie na oficjalnej stronie klubu. Po zakończeniu sprzedaży lista osób uprawnionych do wejścia na finał Pucharu Polski zostanie przekazana do PZPN w celu wydrukowania biletów imiennych. O sposobie i terminie odbioru biletów poinformujemy ich nabywców za pośrednictwem adresów mailowych podanych przy zakupie online. Jednocześnie z przyjemnością informujemy, iż decyzją władz klubu do każdego odebranego biletu dołączona będzie okazjonalna koszulka przygotowana na finał Pucharu Polski.

Informujemy ponadto, że dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach, przekazanych zostanie 40 bezpłatnych pakietów. W skład pakietu wchodzi bilet dla osoby niepełnosprawnej oraz dla opiekuna. Klub będzie kontaktował się bezpośrednio ze swoimi kibicami z tej grupy.