Ondrej Duda: Przy Rzeźniczaku Milik nawet nie dojdzie do piłki

PRZEGLĄD PRASY. - Gwiazdą waszej reprezentacji jest Milik, ale przy naszym Kubie Rzeźniczaku nawet nie dojdzie do piłki. Jak go złapie "Rzeźnik", to nawet nie jęknie - twierdzi w rozmowie z "Super Expressem" Ondrej Duda.


Słowacki pomocnik Legii z powodu kontuzji nie zagra w pierwszym meczu z Ajaksem, ale uważa, że zespół poradzi sobie bez jego wsparcia. - Myślę, że przeważy nasze doświadczenie - twierdzi Duda. - Miro Radović, Ivo Vrdoljak czy Duszan Kuciak w bramce niejeden raz wychodzili z ciężkich opresji i teraz też dadzą sobie radę - dodaje.

Duda jest zdania, że najmocniejszą stroną Legii w starciu z Ajaksem będzie obrona. - W czwartkowym meczu legioniści zagrają bezbłędnie. Chłopaki już wyciągnęli wnioski z ligi. Gwiazdą waszej reprezentacji jest Milik, ale przy naszym Kubie Rzeźniczaku nawet nie dojdzie do piłki. Jak go złapie "Rzeźnik", to nawet nie jęknie - śmieje się Duda.

21-latek pomału wraca do zdrowia po kontuzji, której nabawił się w trakcie przygotowań do rundy rewanżowej. - W poniedziałek zacząłem biegać. Myślę, że na rewanż z Ajaksem będę gotowy - kończy.

Mecz Ajax - Legia w 1/16 finału Ligi Europy w czwartek o 21.05. Relacja Z czuba i na żywo - na Sport.pl.

Czy Legia wyeliminuje Ajax?