Ciężka praca, ale i odwiedziny. Legia szykuje się do sparingu z Viktorią Pilzno

Podczas szóstego dnia zimowego zgrupowania w Turcji piłkarze Legii Warszawa nie tylko ciężko pracowali nad formą na rundę wiosenną. W piątek w Belek warszawianie znaleźli także czas na spotkania z byłymi kolegami z drużyny. Wieczorem w hotelu pojawiło się także szefostwo klubu.


Identycznie jak w poprzednich dniach, podopieczni Henninga Berga poranek spędzili na siłowni. Piłkarze tradycyjnie podzieleni zostali na dwie grupy. O godz. 9.30 trening rozpoczęli zawodnicy bardziej doświadczeni, a po nich młodsi. W trakcie rozruchu nie zabrakło ćwiczeń aerobowych, z piłkami, ciężarkami oraz skoków z obciążnikami, pompek i podciągania - relacjonuje przebieg zajęć serwis Legia.com.

O godz. 17 rozpoczął się drugi piątkowy trening, który odbył się już na boisku. Legioniści najwięcej czasu poświęcili na pracę nad pressingiem. Nie zabrakło tradycyjnej gry sześciu na sześciu oraz ćwiczenia stałych fragmentów gry. Po południu indywidualnie trenowali dochodzący do zdrowia Dossa Junior, Miroslav Radović oraz Jakub Rzeźniczak. Zajęć nie dokończył natomiast Tomasz Brzyski, który narzekał na ból stopy i został odwieziony do szpitala. Na razie nie wiadomo jeszcze, jak poważny jest to uraz.

Oprócz ciężkiej pracy w piątek mistrzowie Polski mieli także czas na spotkania ze starymi znajomymi z szatni. Drużynę w hotelu Cornelia DeLuxe odwiedzili byli piłkarze stołecznego klubu Damian Zbozień oraz Marcin Komorowski. Wieczorem do Belek przybyli także prezes Bogusław Leśnodorski oraz Michał Żewłakow i Dominik Ebebenge - informuje Legia.com

W sobotę o godz. 17 mistrzowie Polski w pierwszym tej zimy sparingu zmierzą się z czeską Viktorią Pilzno. Relacja live z tego spotkania na Legia.sport.pl

Więcej o: