Herb czy eLka, zieleń, biel. Koszulki Legii z ostatnich 22 lat

Bartłomiej Kubiak
30.06.2017 19:40
A A A
We piątek Legia zaprezentowała nowe stroje, w których piłkarze będą grać w sezonie 2017/18. Pierwszy komplet, podobnie jak w poprzednich sezonach, będzie w całości biały. Charakteryzuje go klasyczny, prosty krój, subtelne czarne wykończenia oraz symboliczna, szara ukośna szarfa. Drugi zestaw meczowy, wyjazdowy, jest w całości grafitowy (stalowy). Podobnie jak pierwszy komplet, posiada czarne wykończenia oraz szarą ukośną szarfę. Kolor nawiązuje do szarych, a dokładniej do szaro-niebieskich mundurów żołnierzy Legionów. Jak wyglądały koszulki warszawiaków w ostatnich 22 latach?

Legia.com

W piątek Legia zaprezentowała nowe stroje, w których piłkarze będą grać w sezonie 2017/18. Pierwszy komplet, podobnie jak w poprzednich sezonach, będzie w całości biały. Charakteryzuje go klasyczny, prosty krój, subtelne czarne wykończenia oraz symboliczna, szara ukośna szarfa. Drugi zestaw meczowy, wyjazdowy, jest w całości grafitowy (stalowy). Podobnie jak pierwszy komplet, posiada czarne wykończenia oraz szarą ukośną szarfę. Kolor nawiązuje do szarych, a dokładniej do szaro-niebieskich mundurów żołnierzy Legionów.
Jak wyglądały koszulki warszawiaków w ostatnich 22 latach?

 • 4
 • 2
Komentarze (23)
Zaloguj się
 • flugufrelsarinn

  Oceniono 31 razy 9

  ten czarny pasek na buzi Kuby to pozostałość po najnowszym ataku Starucha?

 • obywatel_nienumerowanej_rp

  Oceniono 15 razy 1

  Dlaczego chłopaki wyglądają jak górnicy po szychcie? Bardziej pasowałyby przeciwsłoneczne paski pod oczami i maskujące na policzkach. Było zawołać paru komandosów z GROMu, to pokazaliby co i jak... Chyba, że z "wojskowego" klub zmienia się w "górniczy"?...

  Swoją drogą, ta szarfa wygląda trochę żałobnie. (w sumie, po tym CAŁYM sezonie, to się nawet nie dziwię...)

  Ale kolor wyjazdówek - mega. Trzeci komplet może być w industrialną panterkę. Poważnie.

 • karol_wald

  0

  Biała koszulka, (L) w kółku, trzy paski na rękawach, ew. podobny element z boku, logo sponsora. Choć do tych ostatnich barw już się przyzwyczaiłem.

 • tomek9671

  Oceniono 14 razy 0

  Wyblakła wersja koszulek Lechii z poprzedniego sezonu.

 • uratujmy_widzew

  Oceniono 13 razy -5

  Pomóż uratować WIDZEW ŁÓDŹ.
  Witam, jesteśmy grupą kibiców organizującą pomoc naszemu ukochanemu klubowi. Chciałbym zgłosić się z prośbą do wszystkich kibiców piłki nożnej o solidarność. Dług do 16 milionów złotych. Updałość klubu jest niemal pewna i takiej kwoty nie uda się zebrać. Jednak my chcemy uratować herb i historię. Może to się udać poprzez próbę odkupienia marki Widzew Łódź na licytacji, dlatego prosimy o rozsyłanie wiadomości do kibiców i minimalne wsparcie (chodźby złotówkę) na nr konta 41 1050 1461 1000 0091 1033 2211. Nie pozwólmy, aby tak wielki klub zniknął na zawsze z historii!
  Więcej o naszej inicjatywie możesz dowiedzieć się kontaktujac się z nami pod adresem mail: uratujmy_widzew@wp.pl

 • lech_crew

  Oceniono 9 razy -7

  Facet zna tylko 3 kolory : fajny, czarny i pedalski..... jaki kolor mają koszulki ległej ?
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PEDALSKIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Sport.pl