Sport.pl

El. Ligi Mistrzów. "Niektórzy już się zastanawiają, kiedy zwolniony zostanie trener Hasi"

Krzysztof Smajek, Damian Obstawski
13.07.2016 18:41
Legia Warszawa walkę o Ligę Mistrzów rozpoczęła od wyjazdowego remisu z mistrzem Bośni 1:1. Legioniści pod wodzą nowego trenera - Besnika Hasiego - rozegrali dwa spotkania. Czy po tych meczach można wyciągać jakiekolwiek wnioski? - Z uśmiechem czytam na forach internetowych, jak niektórzy już się zastanawiają, kiedy zwolniony zostanie trener Hasi. Jest to dla mnie szok - mówi Żelisław Żyżyński, dziennikarz nc+. - Jeszcze kilka tygodni poczekajmy, a wtedy będziemy wystawiali cenzurki - dodaje Adam Godlewski, dziennikarz Tygodnika 'Piłka Nożna'.
Więcej o:
Komentarze (36)
Zaloguj się
 • iarna

  Oceniono 4 razy 2

  Jest jakąś uporczywą sagą, na łamach wszelkich, nieustanne pie4dolenie o nędzy i degrengoladzie Legii, jej agonalnej kondycji, głupocie właścicieli, trenerów i nieudolności piłkarzy. Jeśli tak, to czemu, ku4wa pytam się, żaden polski klub w ciągu ostatnich wielu lat nie ma nawet promila takich wyników - i w kraju i za granicami jego?
  Dawajcie mędrcy, chętnie poczytam.

 • 6nine9

  Oceniono 1 raz 1

  Głupota było nie wzięcie Jędrzejczyka za 1,2 mln Euro. Już nie mówiąc nawet o tym, ze Legia ze nie ma teraz lewego obrońcy na poziomie, to można go teraz opchnąć za 3 mln, a za 1,2 mln na pewno, nawet gdyby Poslka na euro wypadła gorzej.

 • louisciffer

  Oceniono 1 raz 1

  Przegonić tego "gołębia", razem z kumplem Żewłakowem, zanim Łazienkowską zas rają na wieki.

 • sellasje

  0

  basnikhasnik krul na uazienkowej!!!!

 • trzy-szostki

  0

  Sezon sie jeszcze nie zaczal, a juz jest szukanie topielcow...
  Poczekamy, zobaczymy. Forma obecnie ma byc taka, aby wyeliminowac pierwsza przeszkode.
  To byl pierwszy mecz o stawke, a nie decydujacy.

 • serek.spod.laski

  0

  Jak to jest? Dużo biedniejsze zespoły wchodziły do fazy grupowej LM. Taka Sparta Praga, gdy grała w LM, budżet miała rzędu 10-12 mln euro. I jakoś potrafili wejść. A u nas dwukrotnie większy budżet i ciągłe narzekanie, że kasy za mało na transfery.

 • honkers

  Oceniono 2 razy 0

  LEGŁA ???

 • artur-borubar

  Oceniono 2 razy 0

  Legia odpuściła sobie LM, jak tylko odpuściła sobie Czerczesowa i taka jest prawda. Zamiast trenera z kohones, zatrudnili ciapka, który jest ze wszystkiego zadowolony i ze wszystkimi się zgadza.

 • scierplaminoga

  Oceniono 4 razy 0

  Mourinho nie pomoże Legii, jeśli ta będzie osłabiała skład co roku. Mam wrażenie, że to jest jakaś pralnia brudnych pieniędzy, bo to jest nie pojęte, żeby klub z takim budżetem, w taki sposób podchodził do polityki kadrowej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX