Sport.pl

Ekstraklasa. Spore zmiany w Legii. "Czy Klafurić prosi się o problemy?"

Krzysztof Smajek
19.07.2018 14:20
Legia Warszawa latem przeprowadziła kilka ciekawych transferów. Na Łazienkowską trafili między innymi Jose Kante i Carlitos. Dean Klafurić na początku sezonu testuje ustawienie z trójką obrońców. - Wydaje mi się, że to nie jest dobry pomysł trenera Klafuricia. Wystawia się - mówiąc brzydko - na problemy - mówi Bartosz Ignacik, dziennikarz Canal+.
Komentarze (21)
Zaloguj się
 • andgad

  Oceniono 9 razy 5

  Dajcie trenerowi pracować i oceniajcie pracę po efektach końcowych!!! Jak by to wyglądało gdybyście Belgów oceniali przy wyniku 2:0 z Japonią?

 • pawcio67

  Oceniono 3 razy 3

  Eliminacje Ligi Europy: Lech Poznań był bliski blamażu, awans uratował w doliczonym czasie.

 • pawcio67

  Oceniono 3 razy 3

  Eliminacje Ligi Europy: Górnik Zabrze po mękach zremisował z Zarią Balti i zdołał awansować

 • jakubjag

  Oceniono 2 razy 2

  Już się zaczęło szczucie Klafurica, byle tylko dziennikarzyny Nawałkę do Legii wepchnęły. Nikt poza Wami w Legii go nie chce zrozumcie to.

 • andmas

  Oceniono 2 razy 2

  Ekstraklasa max 12 drużyn , skończyć z pomysłem gry trzema obrońcami , to może się tylko sprawdzić na polskich boiskach , przy słabych umiejętnościach polskich piłkarzy i braku szybkości i kondycji . Z przeciętnymi drużynami europejskimi nie mają żadnych szans [ poza Legią ] .

 • qznia

  Oceniono 4 razy 2

  "Dziennikarze" - czy oni aby skończyli Wydział Dziennikarstwa? - już czują krew i NAwałkę czekającego na pierwszy błąd ...

 • eend

  Oceniono 1 raz 1

  Przy współczesnej (szybkiej) piłce, współczesnych (szybkich) zawodnikach europejskich - zderzenie naszych (bez szybkości) ociężałych zawodników a szczególnie obrońców w liczbie trzech - skończy się natychmiastową katastrofą. Tak jak blamażem, kompromitacją i potwierdzeniem w którym miejscu jest nasza "ekstraklasa" były wczorajsze występy naszych potentatów piłkarskich. Wszystkie mecze z AMATORAMI bo to byli amatorzy, były na granicy możliwości i wytrzymałości naszych zawodników. Realnie, nie mają najmniejszych szans w zderzeniu z NORMALNYMI profesjonalnymi drużynami europejskimi. Skąd więc ten Nawałka miał brać zawodników do gry w Mistrzostwach Świata? ligowe muły+czterech emerytów ściągniętych z dobrych klubów? Emerytów którym się nie chciało grać! Jak z tego można było ułożyć zespół?! U nas trzeba zgromadzić 20-30 utalentowanych 17 latków i pracować z nimi. Inaczej nic z tego (jak zwykle)nie będzie. W Legii to samo, albo trzęsienie ziemi i maksymalne przewietrzenie szatni oraz mozolna praca z nowymi KRAJOWYMI utalentowanymi 17-18 latkami z WŁASNEJ SZKOŁY PIŁKARSKIEJ albo wzorem Lecha czy Górnika blamaż za blamażem. Wiara w to , że spady z różnych egzotycznych miejsc są w stanie wygrywać w LM można już teraz włożyć między bajki dla grzecznych dzieci. Nic z tego nie będzie, Legia znów będzie jedynie dostarczycielem bramek i punktów. Jestem gotów się założyć, że realizowany jest TAKI scenariusz.

 • gprzem

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ten artykuł ma sugerować, że żaden polski piłkarz nie odnajdzie się w grze trójką obrońców.
  Jeżeli tak to trzeba wrócić do szkolenia podstawowego lub całą młodzież wysyłać po nauki na Zachód.

 • gunston

  Oceniono 1 raz 1

  A może dlatego Chorwaci są teraz wicemistrzami świata, że zamiast iść na łatwiznę to szukają nowych wyzwań i "mówiąc brzydko wystawiają się na problemy"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX