Piłkarze Legii załamani. Jodłowiec: zagraliśmy słabe spotkanie

Rafał Jarząbek
15.02.2015 21:33
- Chcieliśmy za wszelką cenę zremisować, przez co narażaliśmy się na kontry, zwłaszcza w drugiej połowie - mówi Tomasz Jodłowiec. - Jagiellonia grała prostszymi środkami: długa piłka, utrzymywali się przy tej piłce - dodaje.

Rezerwowy skład Legii przegrał w niedzielę z Jagiellonią 1:3.
Komentarze (9)
  • tekameka

Oceniono 26 razy 18

Po obejrzeniu powtórek - Jaga powinna wygrać 6:0, a Legia kończyć mecz w 9 a nawet w 8

• gonebosco

Oceniono 8 razy 8

Mecz pucharowy pokazal ze cos nie bardzo po przerwie .... Remis byl i tak dobrym wynikiem Legii. Ale ten mecz to zwykle lekcewazenie rywali i kibicow. Wystawiajac taki sklad na mecz z Jagiellonia skonczylo sie jak sie skonczyc musialo.

• zerozer52

Oceniono 63 razy 5

Myślę, że to nie pierwsza przegrana Legii. I oby tak dalej.

• radek_sziwa

Oceniono 41 razy 5

Hehehe...jeszcze w czwartek Milik (Milik! co? 3 bramy w okno!) wali wam hat-tricka i do domu na kartofliska bić się o miszcza polski

• mateo292

Oceniono 32 razy 2

załamani to wy bedziecie w czwartek po Ajaxie :-)

• rocky.bravo

Oceniono 3 razy 1

Jagiellonia grała prostszymi środkami: długa piłka, utrzymywali się przy tej piłce - dodaje.

To w koncu jak, grali dluga pilka na dobieg czy sie utrzymywali? :) Boze, co wypowiedz pilkarza (przepraszam, kopacza) cweLki, tym wieksze brednie, Brzyski podobnie majaczyl - Jagiellonia byla szybsza o dwa tempa od legionistow w kazdej akcji, podwajali na wielu pozycjach, Legia grala wolno, przewidywalnie (statystyki ogolne to pomijaja, ale jagiellonczycy mieli przynajmniej ze 20-30 przechwytow podan, ktore okazaly sie strata, kosmiczny wynik, jezeli chodzi o profesjonalna pilke).

W czwartek mecz z Ajaksem - z czym do ludzi ja sie pytam?