Siatkarze Legii rozpędzają się. Czwarte zwycięstwo z rzędu

W małych derbach Warszawy w II lidze siatkówki Legia pokonała MOS Wola 3:0.
Przed tym spotkaniem rywale zajmowali trzecią pozycję w tabeli grupy czwartej II ligi, legioniści byli na siódmym miejscu. Z teoretycznie silniejszym przeciwnikiem Legia wygrała u siebie w trzech setach.

Tylko w pierwszym końcówka była zacięta, gospodarze pokonali siatkarzy MOS Wola 26:24, wygrana w pozostałych dwóch setach przyszła im łatwiej (25:21 i 25:18).

To było czwarte z rzędu zwycięstwo zawodników Pawła Rzepińskiego, w czwartym prowadzonym przez nowego trenera meczu. Po sobotnim spotkaniu MOS Wola spadł o jedną pozycję, a Legia awansowała miejsce wyżej. Obydwie drużyny dzieli różnica trzech punktów.

Po przerwie świątecznej 9 stycznia legioniści zagrają również u siebie z wiceliderem, drużyną BAS Białystok.