Koszykarska Legia wygrywa mecz za meczem. W piątek pokonała Astorię Bydgoszcz

Koszykarska Legia wygrywa mecz za meczem. W piątek pokonała Astorię Bydgoszcz aż 109:73.
Legioniści odnieśli piąte zwycięstwo z rzędu, odkąd ich trenerem znowu został Piotr Bakun. Na parkiecie nie mieli żadnych problemów z Astorią. W pierwszej kwarcie pozwolili gościom zdobyć pierwsze punkty dopiero po pięciu minutach.

Trener Bakun w piątkowym spotkaniu wpuścił na parkiet wszystkich koszykarzy. Aż sześciu z nich kończyło mecz z dwucyfrową zdobyczą punktową - Grzegorz Malewski (15), Michał Aleksandrowicz (13), Adam Linowski (12) Grzegorz Kukiełka (11), Bartłomiej Ornoch (10), Adam Parzych (10).

Legia pokonała Astorię we własnej hali aż 109:73. Kolejne spotkanie rozegra na wyjeździe. 12 marca na wyjeździe zmierzy się z Nysą Kłodzko.

Legia Warszawa - Astoria Bydgoszcz 109: 73 (28:9, 35:21, 35:24, 15:19)