Czwarte zwycięstwo pod wodzą Piotra Bakuna. Koszykarze Legii wygrywają z Pogonią

Cztery mecze i cztery zwycięstwa. Zmiana trenera wychodzi Legii na dobre. W piątek koszykarze Piotra Bakuna pokonali we własnej hali Pogoń Prudnik 84:75.
Bakun nowym-starym trenerem Legii jest od trzech tygodni. W tym czasie wygrał wszystkie cztery spotkania. Ale dopiero ostatnie z nich, to piątkowe, było zwycięstwem nad ligową drużyną, która miała dodatni bilans w tabeli (15-9).

Goście z Prudnika nie okazali się jednak rywalem bardzo wymagającym. Legioniści tylko raz - na początku drugiej kwarty - oddali im prowadzenie. Jednopunktowa przewaga Pogoni (34:35) utrzymywała się przez dwie minuty. Potem trafiała Legia, która po dwóch kwartach prowadziła 44:39, a skończyła spotkanie z dziewięciopunktową przewagą nad rywalami.

W piątek legioniści podejmą Astorię Bydgoszcz. Początek spotkania w hali na Bemowie o 19.

Legia Warszawa - Pogoń Prudnik 84:75 (22:20, 22:19, 23:17, 17:19)