Ekstraklasa. Lech - Legia. Mannequin Challenge i wielka radość w szatni

Hit polskiej ligi miał wyjątkowo dramatyczną końcówkę. Legia wygrała w Poznaniu z Lechem 2:1 i uczciła sukces, zastygając w szatni bez ruchu... a następnie wybuchając olbrzymią radością
Wideo z celebracji ważnego triumfu opublikował na Facebooku Jakub Rzeźniczak. Wyglądało to tak:

Vuković łapie dziewczynę za ucho

Emocje po hicie nie opadły jeszcze na długo po końcowym gwizdku. Do oburzającej sytuacji doszło kilka minut po spotkaniu w stadionowym tunelu... CZYTAJ WIĘCEJ >>

Kędziora: uciekałem przed policją i wojskiem

- Aniołkiem nie jestem. I chyba nigdy nie byłem. Trochę wydoroślałem. Ale natury nie oszukasz. Ojca i trenera oszukasz, a natury nie. Kiedyś w domu tylko bywałem. Przeważnie na noc. Z kumplami rządziliśmy za to na osiedlu - zaczyna w rozmowie z Sebastianem Staszewskim Kędziora. CZYTAJ WIĘCEJ >>

Czujesz się kibicem Legii? To sprawdź, co wiesz o ukochanym klubie
1/14Do którego klubu, w przerwie zimowej sezonu 2016/17, odszedł z Legii Nemanja Nikolić?