Sport.pl

Trener Wolfsburga: Nic nie słyszałem o transferze Błaszczykowskiego do Legii

- Nic nie słyszałem o transferze Błaszczykowskiego do Legii. Kuba wciąż jest naszym zawodnikiem i wiążemy z nim plany na przyszłość - powiedział trener VfL Wolfsburg, Valerien Ismael.
O tym, że Błaszczykowski może zostać wypożyczony do Legii napisał w poniedziałek wieczorem serwis polsatsport.pl. W Legii nikt nie zaprzecza tym informacjom, ale jak to w takich wypadkach bywa, też nikt nie chce ich potwierdzić pod nazwiskiem.

- Z naszej strony powodzenie tego transferu oceniamy na 25 proc. Ale akurat w tym wypadku czas może działać na naszą korzyść. Jeśli 1 lutego Kuba nadal będzie w Wolfsburgu, to nasze szanse wzrosną do 60 proc. - słyszymy na Łazienkowskiej.

Odpowiedzialni za transfery Michał Żewłakow i Dominik Ebebenge, kontaktowali się już z Wolfsburgiem. Na Łazienkowskiej twierdzą jednak, że powodzenie tego transferu w dużej mierze zależy od samego Błaszczykowskiego.

Sprawie zaprzeczył jednak trener VfL Wolfsburg Valerien Ismael. - Nic nie słyszałem o transferze Błaszczykowskiego do Legii. Kuba wciąż jest naszym zawodnikiem i wiążemy z nim plany na przyszłość - powiedział szkoleniowiec na łamach "Kickera".

Pamiętacie ich? Na pewno! Byłe gwiazdy ekstraklasy do wzięcia za darmo
Komentarze (6)
Trener Wolfsburga: Nic nie słyszałem o transferze Błaszczykowskiego do Legii
Zaloguj się
 • dooj_ci_w_hoope

  Oceniono 1 raz 1

  Błaszczykowskiemu nie na rekę przechodzić do emerytowanej ekstraklasy, owszem, za 2-3 sezony, czemu nie, ale teraz byłby trochę rozczarowany (o ile Legia, czy inny klub zaproponowałby normalny kontrakt, nie jakies dziadowanie, bo naprawdę to NIKOGO z ekstraklasy na Kube poprostu nie stać!), w piłce profesjonalnej piłkarz zawsze może się jeszcze odrodzić, czego Kubie oczywiście życzę z całego serca!
  ps. Kuba ma kontrakt do 30.06.2019r więc dla niego nie ma mowy o emeryturze, wart jest obecnie 5,96miliona (za transfermarkt) najwiecej wyceniany był na 15,30mln (jak mial 27lat) teraz jest wart tyle, co jak miał 25lat, gdy wypożyczała go Fiora zaplacila 10% wartości czyli 850k€, czy Legia zapłaci 600k€ za wypożyczenie przejmując jego zarobki? =NIESĄDZE

 • Rakesh Gate

  0

  Tia Kuba do Legii tak jak sewgo czasu KSW oferowalo walke Conorowi Mcgregor hahaha.
  Kto przyjdzie do polski z zachodu? chyba niewidomy tylko lol.
  taka prawda,nie ma co sie obrazac.

 • dexter1970

  0

  Jak zwykle ktoś coś słyszał a drugi powtórzył odwrotnie niż słyszał.
  Nie Błaszczykowski a Kwaśniak i nie z Wolfsburga a z Sadzawki Trzcianka.
  Z czym do ludzi CWKSie ?

 • ferryk

  0

  Maja plany aby wygodnie posadzić go na ławce rezerwowych , troskliwy szmondak.

 • kalowiec

  Oceniono 1 raz -1

  Nie sprowadzajcie tego skiślackiego dziada!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX