Kazaiszwili zdobył bramkę dla Gruzji. Piękne trafienie piłkarza Legii [WIDEO]

Bramkę na wagę punktu zdobył w sobotę w meczu eliminacji mistrzostwa świata Waleri Kazaiszwili. Piłkarz warszawskiej Legii w klubie nie zachwyca, ale wciąż jest mocnym punktem gruzińskiej kadry.
Pomocnik na listę strzelców wpisał się w 16. minucie potyczki z Mołdawią, otwierając tym samym wynik spotkania.

Gruzini długo prowadzili i wydawało się, że odniosą w Tbilisi swoje pierwsze zwycięstwo w eliminacjach do mistrzostw świata w Rosji. 12 minut przed końcem regulaminowego czasu gry wyrównał jednak piłkarz FK Rostów, Alexandru Gatcan. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1. Po czwartej serii gier Gruzini plasują się na piątej, przedostatniej pozycji w grupie D, wyprzedzając jedynie Mołdawię.

Kazaiszwili w barwach Legii rozegrał w tym sezonie zaledwie cztery mecze, żadnego nie rozgrywając w pełnym wymiarze czasowym - z Pogonią Szczecin zaliczył 24 minuty, z Lechią Gdańsk 13, z Borussią Dortmund 67, a wyjazdowym starciu z Realem przebywał na placu gry nieco ponad kwadrans. W tych spotkaniach nie strzelił żadnej bramki ani nie odnotował asysty.