Besnik Hasi: Po takiej porażce czuję wstyd

- Nie widziałem w naszej postawie pragnienia zwycięstwa w drugiej połowie. Nawet po obronie karnego przez Cierzniaka nie byliśmy wystarczająco zmotywowani. Sędzia pozwalał na ostre pojedynki, a my nie umieliśmy podjąć walki- powiedział po przegranym meczu z Górnikiem Zabrze trener Legii Warszawa Besnik Hasi.
W środę wieczorem mistrzowie Polski przegrali z pierwszoligowcem w 1/16 finału Pucharu Polski. Warszawiacy prowadzili w Zabrzu 2:0 do przerwy, jednak ostatecznie przegrali po dogrywce 2:3. - Czuję wstyd, że przegraliśmy w taki sposób. Prowadziliśmy 2:0. W drugiej połowie Górnik chciał wygrać bardziej, niż my. Sędzia też chciał bardziej, by wygrał Górnik. Dodatkowo straciliśmy dwie bramki po stałych fragmentach gry. W dogrywce nie znaleźliśmy sposobu na powrót do dobrej gry. Dla nas to był kolejny mecz, dla nich mecz roku. To była inna mentalność - powiedział po meczu Albańczyk cytowany przez serwis Legia.com.

I dodał: - Nie widziałem w naszej postawie pragnienia zwycięstwa w drugiej połowie. Nawet po obronie karnego przez Cierzniaka nie byliśmy wystarczająco zmotywowani. Sędzia pozwalał na ostre pojedynki, a my nie umieliśmy podjąć walki. Zabrakło woli zwycięstwa.

Trener Legii skomentował także debiut Vadisa Odjidja-Ofoe. - Vadis nie był gotowy na 90 minut. Miał zagrać ok. 60-70 minut i potem zejść z boiska. Zmianę tej decyzji wymusił przebieg meczu. Zagraliśmy dodatkowe 30 minut, to kolejna zła rzecz. Niektórzy grali cały czas w tym sezonie i dziś to był dla nich dodatkowy wysiłek. Wielka szkoda, że to tak się skończyło - zakończył Hasi.