Sport.pl

TVN zawiesił współpracę z Legią. Serial (L)egenda znika z sieci! To przez transparent na meczu z Piastem!

Zarząd TVN SA podjął decyzję o zaprzestaniu współpracy z Legią, dlatego też materiał nie jest dostępny - tak na oficjalnym profilu Player.pl tłumaczone jest zniknięcie z sieci serialu (L)egenda.
Serial (L)egenda był jednym z projektów uświetniających stulecie istnienia Legii. Klub podpisał umowę z grupą TVN na produkcję 30 odcinków, w perspektywie były także plany na stworzenie długometrażowego filmu o wicemistrzach Polski.

- Jesteśmy bardzo dumni, że dzięki temu serialowi będziemy mogli przybliżyć ponad siedmiu milionom Polaków niezwykłą, wręcz magiczną historię naszego klubu. Wierzę, że dla widzów fascynujące będzie zestawienie Legii obecnej z tą historyczną, pełną wspaniałych, legendarnych już dzisiaj zawodników - mówił Szumielewicz.

W nocy z piątku na sobotę okazało się, że współpraca grupy TVN z Legią została zerwana. Z platformy Player.pl zniknęły wszystkie dotychczasowe odcinki (było ich sześć) oraz wszystkie zwiastuny kolejnych części serialu. - Zarząd TVN SA podjął decyzję o zaprzestaniu współpracy z Legią, dlatego też materiał nie jest dostępny - tak na oficjalnym profilu Player.pl tłumaczono powody zniknięcia serialu jednej z osób. Oficjalny powód zawieszenia współpracy nie jest jeszcze znany. Klub głos w tej sprawie ma zająć najwcześniej w poniedziałek.

Można jedynie spekulować, że decyzja TVN spowodowana jest kontrowersyjnym transparentem, który zawisł na stadionie Legii podczas meczu z Piastem. "KOD, Nowoczesna, GW, Lis, Olejnik i inne ladacznice - dla was nie będzie gwizdów, będą szubienice!" - taką treść głosiło płótno, od którego dzień później odciął się klub, a także jego główny udziałowiec.

- Dramat... Kompletnie nie akceptuję tego typu zachowań. Stadion to nie jest miejsce na wyrażanie poglądów politycznych. A ten transparent wykraczał nawet poza te granice - nawoływał do przemocy. Zupełnie nie akceptujemy, nie rozumiemy i odcinamy się od ludzi, którzy w taki sposób chcą na Legii zaistnieć, próbują na stadionie powiedzieć coś od siebie - mówił nam współwłaściciel Legii Dariusz Mioduski.

I dodał: - Tego typu incydenty są dla nas bardzo szkodliwe. Przez grupkę nieodpowiedzialnych ludzi cierpi nasz wizerunek, jesteśmy postrzegani w negatywny sposób. W 100 proc. potępiamy takie zachowania. Z tego, co czytałem, policja ma dostęp do monitoringu i próbuje zidentyfikować sprawców. My na pewno, jeśli będzie taka potrzeba, pomożemy jej w ich zidentyfikowaniu.

Kompany, Verratti, Gundogan. Wielkie gwiazdy opuszczą Euro 2016


Więcej o:
Komentarze (241)
TVN zawiesił współpracę z Legią. Serial (L)egenda znika z sieci! To przez transparent na meczu z Piastem!
Zaloguj się
 • waqsiu

  Oceniono 34 razy 26

  Tak, tak ta szmata sama się wniosła, sama zawiesiła i bezkarnie wisiała długi czas.
  Leśnodorski brata się od początku z marginesem a później tradycyjnie rżnie głupa.
  Transparent "powiesić kaczkę i jego bandę" też by można wywiesić?

 • wadp21

  Oceniono 38 razy 24

  Brawo! Z takimi ludźmi tylko tak należy. Teraz niech PIS sponsoruje Legię i takie ekscesy. W końcu to prawdziwi patrioci wywiesili ten transparent a PIS wiele lat ich bronił.

 • balbinacorobisz

  Oceniono 31 razy 23

  "Zupełnie nie akceptujemy, nie rozumiemy i odcinamy się od ludzi, którzy w taki sposób chcą na Legii zaistnieć, próbują na stadionie powiedzieć coś od siebie - mówi nam współwłaściciel Legii Dariusz Mioduski."
  A transparent został teleportowany na stadion bez naszej wiedzy.

 • obywatel_pol

  Oceniono 26 razy 16

  No tak, po co promować rasizm, homofobię, ksenofobię i bogowie wiedzą co jeszcze...
  Słuszna decyzja. Promocja takich zachowań to obciach przynajmniej wśród normalnych ludzi...

 • lm648

  Oceniono 31 razy 15

  bardzo dobra decyzja :)

 • led47

  Oceniono 29 razy 15

  "wielka legia" , "legia to styl zycia"
  Komunistyczny klub, wcielajacy co lepszych zawodnikow do LWP i dowodzony przez co bardziej czerwonych generalow LWP i UB ( bo palilo im sie pod d..., a to byla dobra fucha na uboczu) a obecnie bozyszcze ciemnego luda Warszawy..
  Tradycje - chyba zolnierzy przekletych

 • janus-z333

  Oceniono 15 razy 13

  PiS ma wszędzie idiotów,od sejmu poczynając,na stadionach kończąc.A to się prezes naśmiał.

 • Wojtek Łazarowicz

  Oceniono 19 razy 13

  Zwykłe pieprzenie właściciela Legii. A nie można było przerwać meczu? Nikt nie zauważył transparentu? Co to było, napis flamastrem na ścianie w kiblu?
  Teraz jest narzekanie, jak przychodzą konsekwencje finansowe...

 • aibo

  Oceniono 25 razy 13

  brawo, bardzo dobrze. 18% niewykształconej tłuszczy i swołoczy rozstawia resztę narodu a rząd PiS patrzy i zaciera ręce...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX