Sport.pl

Marcin Komorowski: Czerczesow to żaden oprawca

- Jeśli ktoś myśli, że do Polski przyjechał facet, który nie miał w ręku telefonu komórkowego, nie potrafi korzystać z komputera, tylko przeklina, pije i pali, to się mocno zdziwi. Czerczesow to obyty gość - mówi były gracz Legii i Tereka Grozny Marcin Komorowski


Marcin Komorowski to były obrońca Legii, który na początku 2012 r., razem z Maciejem Rybusem, został sprzedany do prowadzonego przez Stanisława Czerczesowa Tereka Grozny. 31-letni obrońca tak opisuje nowego trenera wicemistrzów Polski: - To nie jest szkoleniowiec ze starej radzieckiej szkoły. Nie spodziewałbym się na treningach Legii wielu sztang i biegania wokół boiska - mówi Komorowski.

52-letni Rosjanin papiery trenerskie robił w Austrii, tam też przez wiele lat grał w piłkę, a w Innsbrucku wciąż mieszka jego rodzina. Zna angielski, niemiecki. - W skrócie: jest obyty. Jeśli ktoś myśli, że do Polski przyjechał facet, który nie miał w ręku telefonu komórkowego, nie potrafi korzystać z komputera, tylko przeklina, pije i pali, to się mocno zdziwi. Nigdy nie widziałem, by Czerczesow pił alkohol czy palił papierosy. To jest naprawdę w porządku gość, który potrafi pożartować, ale i ochrzanić - zaznacza były legionista.

Komorowski dodaje też, że Rosjanin wcale nie jest tak groźny, jak opisują go media. - W Polsce wszyscy mają pełne gacie, ale zapewniam: żaden radziecki oprawca i dręczyciel tutaj nie przychodzi. Kiedy w Tereku graliśmy słabo, reagował zdecydowanie. Ale jak rezultat nie był dobry, ale nasza gra wyglądała nieźle, całej drużyny nie op...ał - zakończył 31-latek.

Komorowski grał na Łazienkwoskiej w latach 2009-2012. Piłkarz od jakiegoś czasu nie ukrywa, że chętnie wróciłby do Legii. W połowie września obrońca przeszedł operację ścięgna Achillesa, niebawem zacznie rehabilitację. Jego kontrakt z Terekiem wygasa w czerwcu.10 najlepszych meczów Legii pod wodzą Henninga Berga


Jak oceniasz decyzję o zatrudnieniu przez Legię Stanisława Czerczesowa?
Więcej o:
Komentarze (13)
Marcin Komorowski: Czerczesow to żaden oprawca
Zaloguj się
 • stachu.z.hezbollahu

  Oceniono 6 razy 6

  "Komorowski grał w Legii w latach 2009-2012. Piłkarz od jakiegoś czasu nie ukrywa, że chętnie wróciłby do Legii. "

  Komorowski i Duda w jednym teamie? Eeee, to nie przejdzie.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 7 razy 5

  A ja wcale nie uważam, że Czerczesow tylko przeklina, pije i pali.
  Mi wygląda na takiego, co i panienkami nie pogardzi, przypie...ć potrafi w zamieszaniu a być może i z krechą da sobie radę. Znaczy uniwersalny jest.

 • nieweszles

  Oceniono 3 razy 1

  Jeżeli od czasu do czasu nie wypije, to podejrzany...

 • stach_79

  Oceniono 5 razy 1

  Zwolnią Czereszowsa po kilku meczach - przecież te ciotki nie chcą się przemęczać...

 • qmatyyy

  0

  ŁazienkoWskiej a nie Łazienkoskiej...

 • zet_over

  0

  jak to brzmi.. 'został sprzedany'... na targu niewolników... nie znacie innej formuły? :)

 • jackie53

  Oceniono 1 raz -1

  Sorry ale kto to jest Czerczesow? Czy naprawdę Legię nie stać na trenera z prawdziwego zdarzenia? A jeśli nie mają kasy (bo jest trzech do podziału), to jestem pewien że w Polsce takich Czerczesowów jest kilku. Szkoda trochę Legii bo... kiedyś to była niezła drużyna. Ale cóż; zamiast wraku mamy Czerczesowa.

 • smudzislaw

  Oceniono 4 razy -4

  Dobrze,że w Legii pozbyli się tego łysego pedofila.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX