Sport.pl

Plotki transferowe. Robert Pich trafi do Legii?

PRZEGLĄD PRASY. Pozyskanie przez warszawian Iwana Triczkowskiego nie musi oznaczać końca wzmacniania drużyny w ofensywie. Wicemistrzowie Polski sondują możliwość sprowadzenia na Łazienkowską pomocnika Śląska Roberta Picha - informuje ?Przegląd Sportowy?.


Wobec kontuzji Michała Żyry (zerwane więzadła) i odejścia z klubu niechcianego Jakuba Koseckiego drużyna Berga została bez solidnych zmienników dla Guilherme i Michała Kucharczyka. W tej sytuacji nawet sprowadzenie Triczkowskiego nie rozwiązuje problemu drużyny na skrzydłach. Stąd zainteresowanie Legii Robertem Pichem.

26-letni Słowak występuje w ekstraklasie od półtora roku, więc sprowadzenie go do Warszawy nie byłoby obarczone dużym ryzykiem. Co więcej, w Legii gra już dwóch jego rodaków. Zarówno Duszan Kuciak, jak i Ondrej Duda ułatwiliby Pichowi aklimatyzację w Legii.

Kontrakt Picha z wrocławskim klubem wygasa zimą, dlatego nie trzeba by za niego płacić dużych pieniędzy Śląskowi. Jednak menedżer zawodnika zaznacza, że jego graczem zainteresowane są także inne czołowe polskie kluby oraz kilka tureckich zespołów - czytamy w "Przeglądzie Sportowym ".

Gdyby wicemistrzowie Polski kupili Picha, byłby to już szósty transfer w tym okienku transferowym. Wcześniej na Łazienkowską sprowadzono Nemanję Nikolicia, Michała Pazdana, Pablo Dyego, Aleksandara Prijovicia, a ostatnim wzmocnieniem jest Iwan Triczkowski , 34-krotny reprezentant Macedonii.Czy Legia powinna sprowadzić Roberta Picha?
Więcej o:
Komentarze (7)
Plotki transferowe. Robert Pich trafi do Legii?
Zaloguj się
 • makvelithedon7

  Oceniono 20 razy 12

  Różnie można Żyrę nazwać, ale na pewno nie jest to piłkarz solidny. On ma całkiem niezłą technikę, zdobył parę ładnych bramek i dołożył ciekawe asysty. I to trzeba uczciwie przyznać, mimo wszelkich animozji. Ale nawet w najlepszym okresie przeplatał znakomite występy takimi poniżej wszelkiej krytyki. Trudno kogoś takiego nazwać solidnym. Bardziej pasują do niego określenia; nieobliczalny, przereklamowany, zmienny, zarozumiały. A biorąc pod uwagę ostatnie pół roku - beznadziejny, słaby, fatalny.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 13 razy 3

  "Wicemistrzowie Polski sondują możliwość sprowadzenia na Łazienkowską pomocnika Śląska Roberta Picha"

  Nieeeeeeeeeeeeeeee! już jedno drewno w osobie Masłowskiego trenuje w Wawie, trudno mówić że gra.

 • kukacz72

  Oceniono 2 razy 2

  Odpowiadam na pytanie zawarte w sondzie - tak powinna sprowadzić Picha, jeszcze dzsiaj

 • korponaracja

  Oceniono 2 razy 0

  Pich i Piech to mógłby być duet marzeń

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX