Sport.pl

Trudne okienko transferowe Legii. "Szanse na angaż Ksionza oceniam na 50 procent"

PRZEGLĄD PRASY. Komplikuje się sprawa transferu Pawło Ksionza do Legii. Karpaty chcą za 28-letniego skrzydłowego więcej.


Pierwsze informacje o transferze reprezentanta Ukrainy pojawiły się w środę. Zawodnik wraz z menedżerem był w Warszawie, zobaczył stadion i uzgodnił warunki kontraktu indywidualnego. Jego klub wyczuł, że jest szansa zarobić więcej, i zaczął podwyższać cenę - czytamy we wtorkowym "Przeglądzie Sportowym" .

- Kwestia transferu rozstrzygnie się w najbliższych dniach. Staramy się, ale po drugiej stronie mamy mało racjonalnego partnera - powiedział Dominik Ebebenge, dyrektor Legii ds. rozwoju.

Legia jest gotowa zapłacić za piłkarza 800 tysięcy euro, co byłoby jednym z najwyższych transferów w lidze. Problem w tym, że Ksionz dobrze spisywał się w Dnipro Dniepropietrowsk i może zostać w tym klubie. Tym bardziej że finalistę Ligi Europy opuściła największa gwiazda, skrzydłowy Jewhen Konoplanka.

- Szanse na jego angaż w Legii oceniam na 50 procent. W grę wchodzi jeszcze Dynamo Kijów i Dnipro - powiedział Władysław Nemeszkało, agent piłkarza.

Do Legii nie trafi również australijski napastnik Toni Jurić. Jego oczekiwania finansowe były tak wysokie, że nie doszedł do porozumienia.

Pawło Ksionz to 28-letni prawy skrzydłowy, występujący zarówno na pozycji obrońcy, jak i pomocnika. Jego klubem są Karpaty Lwów, ale ostatni sezon spędził na wypożyczeniu w Dnipro.

Zdjęcie LANKI PIŁKARSKIE ADIDAS ABSOLADO LZ TRX FG G64903 Zdjęcie Nike Buty piłkarskie korki juniorskie JR Hypervenom Phade FG-R Zdjęcie Turfy Adidas Messi 15.3 TF M B32896
LANKI PIŁKARSKIE ADIDAS ABS... Nike Buty piłkarskie korki ... Turfy Adidas Messi 15.3 TF ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o:
Komentarze (12)
Trudne okienko transferowe Legii. "Szanse na angaż Ksionza oceniam na 50 procent"
Zaloguj się
 • tranquiloamigo

  Oceniono 28 razy 26

  "Staramy się, ale po drugiej stronie mamy mało racjonalnego partnera - powiedział Dominik Ebebenge, dyrektor Legii ds. rozwoju."

  Czy wygłasza się publicznie takie opinie o partnerze podczas trwania negocjacji?

 • czungumangu

  Oceniono 26 razy 16

  w takiej sytuacji tylko Ksiondz i Buk mogą pomóc!

 • czardar1

  Oceniono 40 razy 14

  Ojojojojojo, ni ma piniążków? W tym najlepszym polskim klubie, co budżetem odjechał reszcie ekstraklasy na lata świetlne? Ale jak to? :)

 • katmaster2

  Oceniono 14 razy 10

  Dobry ruch! Prawoskrzydłowy to pewnie u Begra będzie występował na środku obrony. Genialny taktyk i wizjoner nie może się przecież mylić.

 • kosc_zgody

  Oceniono 6 razy 6

  akurat na prawej stronie to wzmocnień potrzeba najmniej, chyba, że Gui miałby grać na środku pomocy to wtedy rozumiem, że potrzeba prawego pomocnika.

 • tiadi

  Oceniono 7 razy 3

  Kapelan!

 • morfeusz_1

  Oceniono 3 razy 1

  Dopóki trenerem Legii będzie HB Ksionz i modlitwa tylko to nam pozostało.

 • com_ent

  Oceniono 1 raz 1

  To może być pierwszy ksiądz w ekstraklasie. I Ksiądz inaczej się odmienia - mówimy zatem Księdza a nie Ksiądza

 • ksks3

  Oceniono 5 razy 1

  Śmiechu warte !.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX