Sport.pl

Bez medali na szyi, bez kibiców. Tak Legia przegrała Superpuchar

Piłkarze Legii kolejny raz nie potrafili pokonać poznańskiego Lecha. Jednak do tej pory po każdej porażce mogli liczyć na wsparcie fanów. Po meczu o Superpuchar to się zmieniło.


Zbliżała się dziewięćdziesiąta minuta spotkania, a Legia przegrywała z Lechem już 0:3. U legionistów widać było zniechęcenie, podopieczni Henninga Berga pewnie najchętniej nie czekaliby na ostatni gwizdek, tylko zeszli do szatni. Niestety, dla nich samych, tego przywileju nie mieli.

W innej sytuacji byli kibice. Ci, nie czekając na ostatni gwizdek, postanowili opuścić swój sektor. W ciągu kilkunastu sekund cała grupa sympatyków Legii wyszła z trybuny gości. Kibice Lecha tylko wesoło machali im na pożegnanie.

Tym samym fani z Warszawy nie widzieli wręczenia srebrnych medali. Piłkarze Legii odebrali je z rąk prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, szybko zdjęli je z szyi i udali się do szatni. Najdłużej na murawie został Jakub Rzeźniczak, ale tylko dlatego, że jako kapitan musiał udzielić wywiadu stacji telewizyjnej.

Więcej o:
Komentarze (51)
Bez medali na szyi, bez kibiców. Tak Legia przegrała Superpuchar
Zaloguj się
 • maciejka36

  Oceniono 257 razy 115

  Barany z warszafki nie umieją przegrywać i wszystko w temacie.
  ps.Nowe stroje nie dotarły jeszcze do sędziów;-)

 • wojto51

  Oceniono 132 razy 76

  Wyszli; niech nigdy nie wracają. Tak będzie dla wszystkich lepiej.

 • sokolddd

  Oceniono 76 razy 58

  Brawo. Świetne sędziowanie( było kilka niewielkich moim zdaniem błędów ale w obie strony nie wypaczające wyniku) a kibice Lecha po porażce w Warszawie na Narodowym w finale PP byli do końca ze swoją drużyną.

 • arthi2011

  Oceniono 92 razy 54

  To mają być prawdziwi kibice, którzy są z drużyną na dobre i złe?
  To zwykli "kibice sukcesu" jakich pełno na 7egii.

 • yokoono23

  Oceniono 50 razy 42

  Słucham komentarzy dziennikarzy i słyszę-,,wielkie rozczarowanie,Legia miała udowodnić swoją wyższość,Legia nie powtórzy swojego sukcesu i .t.p...." Kuriozalne były wypowiedzi tak zwanych znawców piłki po meczu w TV Polsat nie widać było radości ,był wielki smutek nie potrafili nawet tego ukryć,Pan Dziekanowski zabrał się za rozliczenie sztabu szkoleniowego Legii inny z gości wietrzył szybki koniec sukcesów Lecha, a miało być miło i wesoło.

 • kaktus118

  Oceniono 51 razy 35

  Wychodzący kibice Legii, przy akompaniamencie "idźcie do domu, my nie powiemy nikomu" oraz "trójka do zera, Kolejorz żegna frajera". Bardzo to było smaczne, wisienka.

 • agnieszka_krol

  Oceniono 36 razy 26

  7egla sie skonczyla. Oblesny lesnodor niech pije dalej.

 • jednorazowe

  Oceniono 29 razy 23

  Fani Legii są głośni, czasem szaleni i na swój sposób ofiarni. Ale o wierności, która jest najważniejsza w tej zabawie, nie wiedzą prawie nic. Prawdziwe kibciowanie jest na Polonii.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX