Sport.pl

Mateusz Borek: Nie przesadzajmy z krytyką Legii

PRZEGLĄD PRASY. Drużynę i trenera ocenia się po wynikach, a przecież Legia prowadzi w lidze i zagra w finale Pucharu Polski. Dlatego nie mówmy o jakimś wielkim kryzysie ekipy z Warszawy - pisze w cotygodniowej "Dobitce" na łamach "Przeglądu Sportowego" komentator Polsatu.


Legia w ubiegłą sobotę przegrała w Gdańsku z Lechią 0:1 i była to jej ósma porażka w sezonie. Większość osób z otoczenia Legii, w tym działacze, ale także eksperci, przekonują jednak, że nie pora bić na alarm. Podobnego zdania jest Mateusz Borek. "Legia nie gra na miarę oczekiwań - to proste. Nie dominuje nad rywalami i nie prezentuje takiego stylu, jakiego oczekiwaliby jej właściciele - to także jest zrozumiałe. Ale nie przesadzajmy z tą krytyką. Przecież to nie jest wina Legii, że liga jest taka słaba" - ocenia w "Przeglądzie Sportowym".

"Uważam, że drużynę i trenera powinno się rozliczać z wyników, a te wyglądają tak: prowadzą w tabeli, są w finale Pucharu Polski, a w lidze Europy potrafili wyjść z grupy. Przy budżecie i możliwościach Legii taki wynik w Pucharach trzeba uznać za niezły. Dlatego nie mówmy o jakimś wielkim kryzysie ekipy z Warszawy" - kończy Borek.

Więcej o:
Komentarze (6)
Mateusz Borek: Nie przesadzajmy z krytyką Legii
Zaloguj się
 • bostock

  Oceniono 32 razy 14

  ,,Przecież to nie jest wina Legii, że liga jest taka słaba " co kur... ? Skoro jest taka słaba to dlaczego dostają wpie...od beniaminków ?

 • 1aniolg

  Oceniono 15 razy 5

  Borek odejdź

 • filipiak48

  Oceniono 30 razy 4

  Nie krytykować? Obciach działaczy z Celtikiem, obciach kiboli z pustymi trybunami, obciach pilkarzy co kilka tygodni... Nie krytykować najbardziej obciachowego klubu w kraju? To kogo?

 • filipiak48

  Oceniono 8 razy 4

  NIe krytykować

 • janeklewandowski1957

  Oceniono 7 razy 3

  Tak dziennikarze kreują co roku Legię na mistrza .Dlatego rozgrywki sa bez sensu

 • vovik

  Oceniono 5 razy 1

  Mateusz Borek: "Legia nie gra na miarę oczekiwań – to proste. Nie dominuje nad rywalami i nie prezentuje stylu, jakiego oczekiwaliby jej właściciele – to także jest zrozumiałe. Ale nie przesadzajmy z tą krytyką. Przecież to nie jest wina Legii, że liga jest taka słaba."

  Boże.. przecież o głupszego człowieka naprawde trudno. Nawet wśród dziennikarzy sportowych. Wg Borka Legia gra słabo i przegrywa, ale to nie wina Legii, tylko słabej ligi...lol.. Mocna liga dawałaby Legii wygrywac i dominować?

  No tak.. Poroiło sie w główce, bo najpierw sobie założył, że liga wyrównana, to musi być liga słaba. A dlaczego ta "mocna Legia" w takiej słabej lidze nie dominuje? Bo to wina tej słabej złej ligi..lol..

  Czy to absolwent szkoły specjalnej? Ten co mówił, że z Lewandowski gra "Mario Gyce"? lol

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX