Sport.pl

Nie było planowanego spotkania kibiców Legii z piłkarzami

W poniedziałek prezes Bogusław Leśnodorski spotkał się ze sztabem szkoleniowym. We wtorek - z piłkarzami. Natomiast w czwartek miało dojść do spotkania kibiców Legii z piłkarzami na ?żylecie?.


O spotkaniu wspomniał w relacji z czwartkowego treningu serwis Legia.Net - po zajęciach na "żylecie" miało dojść do spotkania kibiców z piłkarzami. W klubie potwierdziliśmy, że taki plan był.

Czy do spotkania doszło? - Nie potwierdzam, nie zaprzeczam - zaśmiał się jeden z piłkarzy Legii. - Coś słyszałem, ale spotkania nie było - mówi inny zawodnik. - Nie, nie było czegoś takiego - dodaje trzeci.

Z Bogusławem Leśnodorskim nie udało nam się w piątek porozmawiać, ale na SMS-a z pytaniem o planowane wcześniej spotkanie kibiców z piłkarzami, prezes Legii odpisał z uśmieszkiem: "Nie ma o co pytać, nic takiego nie miało miejsca".

Legia, mistrz Polski, wciąż jest liderem ekstraklasy, choć wiosną gra słabo. Sobotnia porażka 0:1 w Gdańsku była ósmą w tym sezonie ekstraklasy. W niedzielę legioniści podejmują ostatniego w tabeli, choć najlepiej punktującego wiosną Zawiszę Bydgoszcz.

Więcej o: