Sport.pl

Łukasz Broź: Z Legii nie ma sensu odchodzić

- Grając tutaj, można spełniać marzenia. Nie trzeba wyjeżdżać za granicę, żeby zasmakować gry na najwyższym poziomie, w Lidze Europy czy Lidze Mistrzów. Niektórzy opuszczają kraj z innych względów, ale tutaj też można zarobić dobre pieniądze - mówi obrońca Legii Łukasz Broź w rozmowie z serwisem 2x45.info.


29-letni Broź, który występuje w Legii od czerwca 2013 roku, w połowie grudnia przedłużył kontrakt i może być piłkarzem mistrzów Polski do końca sezonu 2017/18. Tym bardziej że o zmianie klubu i wyjeździe za granicę nie myśli. - Jeśli wcześniej pojawiłoby się coś bardziej konkretnego, na pewno bym się zastanowił. Jakieś kluby wykazywały zainteresowanie, ale powiedzmy, że coś mi nie pasowało. Teraz skupiam się tylko na Legii. Trzeba zrobić jak najlepszy wynik w kraju i Europie - mówi Broź w rozmowie z serwisem 2x45.info.

Obrońca Legii jest bardzo zadowolony z nowego kontraktu z klubem. - Chciałem związać się jak najdłuższą umową, wiadomo, że wtedy można spokojnie pracować. Mam 29 lat, więc stabilizacja też jest potrzebna. Tym bardziej że gram w Legii, najlepszym klubie w kraju. Oczywiście nie ma też co spoczywać na laurach. Trzeba dalej jechać do przodu i robić swoje - mówi Broź.

Cała rozmowa - w serwisie 2x45.info.

Więcej o: