Sport.pl

"Złodzieje marzeń...". Reakcje piłkarzy Legii w mediach społecznościowych

Piłkarze Legii Warszawa przybici po decyzji UEFA. Dają wyraz swojemu rozgoryczeniu - póki co - w swoich wpisach w mediach społecznościowych.


UEFA ukarała mistrzów Polski walkowerem za rewanż z Celtikiem. Decyzja europejskiej federacji skutkuje wykluczeniem Legii z walki o Ligę Mistrzów. Przyczyną dyskwalifikacji warszawian jest występ w środowym spotkaniu nieuprawnionego zawodnika - Bartosza Bereszyńskiego.

Piłkarze Legii, zanim udzielą oficjalnych komentarzy, podzielili się swoim żalem i rozgoryczeniem za pomocą mediów społecznościowych. Wpisy na Twitterze i Facebooku zamieścili Bartosz Bereszyński, Orlando Sa, Jakub Rzeźniczak, Michał Żyro, a także właściciel klubu - Bogusław Leśnodorski.Więcej o:
Komentarze (64)
"Złodzieje marzeń...". Reakcje piłkarzy Legii w mediach społecznościowych
Zaloguj się
 • antropoid

  Oceniono 261 razy 161

  "Złodzieje marzeń..."

  To zapewne o niekompetentnych pracownikach klubu, którym nie chciało się czytać przepisów.

 • pablold25

  Oceniono 159 razy 105

  Oby piłkarze Legii podnieśli się po takim ciosie. Mi samemu odechciało by się grać. Pierwszy raz było widać jak polska drużyna dawała z siebie 100%, jeździli na dupach i nie odpuszczali nawet przy stanie 1:0 lub 2:0. Mówią że co cię nie zabije to cię wzmocni. Nie wiem czy w tym przypadku jest to możliwe bo wiara w dobry futbol dla wielu tych młodych piłkarzy została zrujnowana. Mam nadzieję, że powstaną z nową siłą taką, która pozwoli nie tylko namieszać w grupie LE, ale wyjść z niej i zrobić wielką niespodziankę w fazie pucharowej tych rozgrywek.

 • kabel1111

  Oceniono 113 razy 61

  UEFA mami ludzi hasłami typu "fair play" a jak przyjdzie co do czego to smutni panowie w ciemnych garniturach decyzje podejmują przy pomocy kalkulatora

 • Piotr Barszczyk

  Oceniono 63 razy 45

  Po pierwsze: nie jestem kibicem Legii (kibicuję Śląskowi). Po drugie: moja wypowiedź będzie obiektywna. Karanie klubu walkowerem za to, że zawodnik grał w ostatnich pięciu (nic nie znaczących) minutach to jakiś głupi i krzywdzący żart... Za to powinna być kara, może nawet i 1 000 000€ (mieliby 3 000 000 i tak za pewny udział w LE), ale kara finansowa... Bogate klubu mogą praktycznie wszystko, a jak już są karane to i tak dość pobłażliwie, a klub z Polski można ukarać najsurowiej jak się da i mieć to głęboko w d...ie... Na boisku zawodnicy pokazali klasę, a nawet jeśli nie uda się z odwołaniem to życzę im i tak sukcesów w LE, oraz cały czas tak dobrego poziomu.

 • s.parus

  Oceniono 49 razy 29

  pomijam fakt bałaganu w "papierach" klubu z łazienkowskiej ale decyzja o walkowerze jest delikatnie mówiąc przesadzona, wielu kibiców czy ludzi interesujących się piłką ma rację, gdyby na miejscu legii był klub bardziej medialny (zapewniający zysk) uefa ukarałaby go grzywną
  to wszystko pokazuje jak niewiele pod każdym względem znaczymy w europie
  chciałbym by właśnie teraz na tej normalnej ludzkiej złości piłkarze legii pokazali, że można wygrywać z tym "medialnymi", finał na narodowym czeka

 • remserwis

  Oceniono 45 razy 21

  Wkurza mnie to pie..rzenie o winie Legii, pracownika itd. Nie jestem fanem tej drużyny, cieszyłem się z awansu jako Polak, nie Warszawiak. Od czasów komuny wojskowi nie cieszyli się sympatią w kraju a więc i moją, ale wzbudza mój szacunek praca jaka jest wkładana w racjonalny rozwój klubu. To co im zrobiły "leśne dziadki" z UEFA to ciężko jest opisać słowami nawet tymi które trzeba by wykropkować. Drobne uchybienie, wręcz papierkowy błąd nie dający żadnej korzyści. Na tyle drobne, że powinno się skończyć pogrożeniem palca lub małą grzywną. Nie raz były przypadki zawodnika na dopingu albo z innym problemem w różnych dyscyplinach i nie dawano za to walkowerów. Teraz już wiem dlaczego przerzuciłem się na koszykówkę. Okazuje się, że w piłce to nie tylko PZPN ale cała ogólnoświatowa sitwa kombinuje, oszukuje i kradnie.
  Zawsze odcinałem się od kibolskich zachowań jednak tym razem ucieszyłbym się gdyby "żyleta" wynajęła autokar i zrobiła małą ustawkę pod siedzibą UEFA. Tak po prostu nie patrząc że to starsi ludzie... że w garniturach....że niby tacy dystyngowani.... Kilka kijów baseballowych, kastety i rzetelna kara za oczywiste przekupstwo i oszustwa.
  Sam nie wierzę że to napisałem.

 • anoola5

  Oceniono 28 razy 14

  Jak ja lubię tych wszystkich polskich pseudo znawców i prawników patrzacych na wszystko z klapkami na oczach. Przeczy ta jeden z drugim jeden przepis i juz myśli ze jest ekspertem, i popiera UEFA w jej mafijnych działaniach. Otóż jeśli ktoś pomyśli trochę szerzej niż poprzez jeden przepis i porowna naszą sprawę z precedensem z Debreczynem to dojdzie do oczywistego wniosku, ze sprawy są analogiczne, a może nawet nasze przewinienie było mniejsze niż Węgrów. Bo przecież Debreczyn nie zgłosił zawodnika do gry i dostał karę finansowa, a my jedynie nie zglosilismy zawodnika do odbycia kary, ale zawodnika ten (podstawowy w zeszłym sezonie) karę odbył nie zagrał w 2 meczach z irlandczykami i jednym ze sz*....*ami. A więc wina polega na nie zgłoszeniu a nie na grze zawodnika bez odbycia kary. Myślę ze to powinno byc podstawą zgłoszenia odwołania do Lozanny wraz z podaniem precedensu Debreczyna. Legia Mistrz!

 • pwiejacz

  Oceniono 27 razy 11

  Ja na miejscu organizatorów już teraz starałbym się o rezygnację z finału LM w Warszawie. Po decyzji UEFA zadyma podczas finału jest pewna. Wtedy nikt na świecie nie będzie pamiętał o krzywdzie Legii - i po co nam będzie najadać się wstydu za zamieszki i ponosić kary?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX