Sport.pl

Miroslav Radović: Odechciewa się wszystkiego. Nie mogę w to uwierzyć

- W takich sytuacjach odechciewa się wszystkiego. Byliśmy lepsi od Celtiku, tylko co z tego... Nie jestem teraz w stanie nic więcej powiedzieć. Wieczorem mamy trening. Mam nadzieję, że do tego czasu się jakoś pozbieram - powiedział Miroslav Radović po decyzji UEFA, która ukarała Legię walkowerem za dwumecz z Celtikiem Glasgow.


Radość po wyeliminowaniu Celticu (6:1 w dwumeczu) okazała się przedwczesna. W rewanżu wystąpił nieuprawniony Bartosz Bereszyński i UEFA w piątek ukarała Legię walkowerem. - W takich sytuacjach odechciewa się wszystkiego. Byliśmy lepsi od Celtiku, tylko co z tego... Nie jestem teraz w stanie nic więcej powiedzieć. Wieczorem mamy trening. Mam nadzieję, że do tego czasu się jakoś pozbieram - przybity skomentował decyzję UEFA Radović.

Bereszyński w ubiegłym sezonie otrzymał czerwoną kartkę w meczu Ligi Europejskiej z Apollonem Limassol, za którą powinien pauzować trzy spotkania. Teoretycznie kara kończyła mu się po pierwszym meczu z Celtikiem. Problem jednak w tym, że nie został zgłoszony do drugiej rundy eliminacyjnej, w której Legia mierzyła się z St. Patrick's.Jak oceniasz decyzję UEFA?
Więcej o:
Komentarze (16)
Miroslav Radović: Odechciewa się wszystkiego. Nie mogę w to uwierzyć
Zaloguj się
 • lukas-006

  Oceniono 102 razy 66

  Jedno wielkie dziadostwo.Ta sytuacje obrazuje całą polską piłkę.Jest ona na całkowitym dnie.

 • rehom

  Oceniono 48 razy 30

  Miro a z Ivicą już gadałeś?

 • thedymero

  Oceniono 21 razy 11

  Spokojnie Rado, mieszkasz już tyle tak w tym kraju niedorozwojów, cwaniaczków i bez-mózgów, że powinieneś się przyzwyczaić.

 • drvx

  Oceniono 27 razy 9

  Miro szkoda mi Ciebie. Porzuć jak najszybciej ten chlew. Poszukaj klubu z prawdziwego zdarzenia koniecznie poza granicami Polski.

 • mafisz1

  Oceniono 9 razy 9

  "barwy walki" - piłkarze na froncie usiłuja wydostać sie z grajdoła, a sztabowcy (urzednicy) myślą, że pracuja w polskim ministerstwie

 • tanat0s11

  Oceniono 43 razy 5

  gamonie :)

 • sport_fan

  Oceniono 23 razy 1

  ⓁEGIA STARY KURCZAK JEST

 • j3-9

  0

  Ten głupawy incydent świadczy o tym,że prawnicy Legii albo nie znają przepisów albo przepisy znają ale tylko te które gwarantują im niezły zarobek.Jeśli właściciel ma jaja powinien znaleźć winnego i obciążyć poniesionymi stratami.No chyba ,że właścicielowi brakuje wszystkiego tylko nie pieniędzy.

 • rulz007

  Oceniono 134 razy -2

  a ten Bereszyński to niezły oszołom! to sam k* nie wiedział,że nie może grać? ofiara losu,czy nieudacznik? amator,czy profesjonalista? zostawiam to bez komentarza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX